18 сімей-військових відсвяткували новосілля!

| Житло військовим
18 сімей-військових відсвяткували новосілля!

Неймовірні дива трапляються і в нашому житті!

14-го жовтня 2015 року назавжди увійде в історію 8-го окремого полку спеціального призначення. Саме у цей день 18 військивих отримали ключі від щойно збудованих одно- та двокімнатних квартир, в одну мить ставши володарями нового комфортного житла. Відбулось це в урочистій обстановці, в присутноті почесних гостей та наших уславлених військових.

Участь в мітингу з нагоди Дня захисника України та врученя ключів і оглядових орденів взяли заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв, голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний, перший заступник голови Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, в.о. мера м.Хмельницький Костянтин Чернилевський, командир 8-го окремого полку спеціального призначення Олег Нечаєв, голова ГО «Розбудова» Віктор Журавльов, засновник садового Центру «ДаЛаС» Сергій Липко, співзасновник ТОВ «Агробізнес» Олег Собуцький та інші почесні гості і учасники будівництва дому.

«Ще одним свідченням єднання армії з народом є те, що цей будинок для героїв-спецпризначенців Хмельницького полку зведено виключно за кошти волонтерів. Жодної копійки з бюджету тут не вкладено, за що особлива шана і подяка Громадській організації «Розбудова» та іншим присутнім тут меценатам і спонсорам. Я особисто переконаний, що воїни-герої та волонтери врятували Україну від загибелі у минулому році давши ворогу зрозуміти, що він ніколи не окупує нашу Батьківщину. В окремому полку спецпризначення 13 військовослужбовців заплатили найвищу ціну - поклали своє життя, за те, щоб ми сьогодні могли відзначити свято Дня захисника України і радіти разом з дружинами і дітьми новоселів новим помешканням у цьому затишному будинку, щоб ми могли впроваджувати реформи у Міністерстві оборони і покращувати забезпечення нашої армії, за те, щоб ми з вами жили, щоб у нас з вами була Україна», - сказав звертаючись до присутніх Юрій Гусєв.

Після хвилини мовчання в пам’ять полеглих військових та виконання Державного Гімну України, справа перейшла до найприємнішого - вручення ключів новоселам. Голова ГО «Розбудова», головний ініціатор та натхненник будівництва Віктор Журавльов особисто вручав ключі військовим, бажаючи їм щасливого та мирного життя в новій оселі: «Я добре пам’ятаю 5 березня цього року, коли разом із командиром 8-го полку спеціального призначення Олегом Нечаєвим заклав символічну капсулу у фундамент нового будинку, давши старт його спорудженню. Сьогодні перед нашими очима справжній красень – 18-квартирний житловий будинок із комфортними та просторими кімнатами, облаштованою територією із зеленими насадженнями. Дякую всім присутнім, а новоселам бажаю жити в єдності та злагоді. Нехай щастям та дитячим сміхом наповнюється ваш дім, нехай Бог та рідні стіни вам завжди допомагають!»

Після перерізання червоної стрічки Віктором Журавльовим, Юрієм Гусєвим та Михайлом Загородним, на щастя першим поріг будинку переступили дівчинка разом із пухнастим котом. Після цього присутні змогли оглянути просторі квартири та подивитися умови, в яких мешкатимуть щасливі володарі квартир. Вони їх як ніхто заслужили, ризикуючи життям виконуючи найскладніші завдання у зоні АТО. А Митрофорний Протоієрей церкви Святої Покрови пресвятої Богородиці з міста Волочиськ Отець Миколай освятив кожну оселю, принагідно подарувавши сім’ям теплі ковдри. Після всіх урочистостей, вже у неформальній обстановці, новосели підняли келих за нове житло, принагідно подякувавши людям, які його побудували.

Зведення житлового будинку за кошли волонтерів, без жодної бюджетної гривні, без хабарів та корупції, стало прецедентом в сучасній історії України. ГО «Розбудова» дякує всім, хто долучився до будівництва, особливо 8-му полку спецназу, ТОВ «Агробізнес» та СЦ «ДаЛаС», бажає всім володарям квартир затишку та миру, принагідно обіцяючи на цьому не зупинятися!