Весна і тепло у квартирах військових

| Житло військовим
Весна і тепло у квартирах військових

Свою першу весну зустрів житловий будинок у місті Хмельницький, який волонтери ГО «Розбудова» звели для військових учасників АТО.

18 одно- та двокімнатних квартир отримали військові 8-го полку спецпризначення, бійці якого з перших днів початку бойових дій відправилися на схід України. Одними із тих. хто отримав двокімнатну квартиру, є подружжя Бондарчуків. Ще під час урочистої церемонії відкриття, яка відбулась 14 жовтня минулого року, нам запам’яталася Тетяна Бондарчук, бо була єдиною жінкою серед отримувачів символічних ключів та справжніх ордерів на квартиру. У цей час її чоловік Олексій перебував у зоні АТО, виконуючи важливі завдання. Він є підполковником, заступником командира 3-го загону.

Але незабаром сім’я Бондарчуків знову зібралася, зробила ремонт у новій оселі і тепер не нарадується своїм, власним квадратним метрам. Як живеться у будинку за адресою вул.Льва Толстого, 4, розповіла Тетяна Бондарчук:– По-перше, дуже дякую волонтерам «Розбудови» про такий подарунок, ми навіть не мріяли, що у наш час таке можливе. А що стосується будинку, він тепер для нас найкращий у світі. Ми доволі швидко зробили ремонт у вітальні та в дитячій кімнаті, де мешкає наша 11-річна донька. Єдине що залишилось – придбати кухонний гарнітур.

Приємно здивувало, як будинок переніс свою першу зиму. Завдяки тому, що всі стіни та перекриття зроблені з якісних матеріалів, навіть у морозні дні в квартирі було тепло. Це при тому, що опалювання працювало майже на мінімумі. Це ще й економія коштів для сімейного бюджету, до того ж сім’ї військових мають пільги на певні комунальні послуги.

За зиму майже всі наші сусіди поробили ремонти та заселилися. Можливо, лише кілька чоловік ще не переїхали, бо проходять службу в АТО і руки до домашніх справ ще не доходять. Радує, що в будинку дуже приємна атмосфера, кожен кожному намагається допомагати у справах. Усі наші чоловіки військові, тож із дисципліною та порядком теж проблем немає. А неформальними «головами» є Міша Михальчук на прізвисько «Лев», та мій чоловік Олексій Бондарчук. Вони вирішуватимуть якісь спірні питання, якщо такі виникатимуть.

Не перебільшую, якщо назву територію навколо нашого будинку однією з найкрасивіших у Хмельницькому. Зимою із насаджень нічого не померзло, а у грудні навіть зацвіла сакура. Намагаємося власними силами доглядати за рослинами та деревами, згідно з графіком чергувань прибираємо територію. Багато дітей з батьками з сусідніх дворів приходять до нас. На рівних доріжках катаються на роликах та велосипедах, а малеча бавиться на дитячому майданчику. Є в нас і своя найменша мешканка будинку. Сім’я з третього поверху тільки заселилася, як через тиждень й них народилася донька.

До гарного швидко звикаєш, ми вже не уявляємо свого життя без нашої нової квартири. Бо для нас вона – найкраща!