Про ГО «Розбудова»

Громадська організація «Розбудова» була заснована у 2014 році. Головною метою, яку поставили перед собою активісти ГО – допомога в забезпеченні житлом військовослужбовців, а також родин поранених та військових, що загинули під час бойових дій.

За три роки діяльності ГО «Розбудова» був накопичений великий практичний досвід, маються власні концепції та програми щодо реформи забезпечення житлом військових. Наразі черга на отримання житла складає близько 44000 військових, 2000 з них щороку отримують «квадратні метри», і стільки ж стає у чергу нових військових. Таким чином в середньому в Україні військовий чекає власного житла 22 роки, що є неймовірно багато!

Результатом практичної роботи ГО «Розбудова» є зведений 18-квартирний будинок у місті Хмельницький для бійців 8-го полку спецназу. Зумівши акумулювати зусилля місцевої влади, військових, бізнесу та власні кошти, за 7(!) місяців на території військової частини було зведено комфортабельний будинок. Не даючи хабарів та не беручи участі в корупційних схемах, вдалося досягти найкращого співвідношення ціна/якість, про що свідчать висновки державної приймальної комісії та вдячні відгуки 18 військових та їхніх сімей, які отримали ордери на квартири 14 жовтня 2015 року.

Наразі ГО «Розбудова» власними силами проводить громадський контроль над цільовим використанням коштів держбюджету на житлові потреби військовослужбовців, проводить інформаційну роботу з військовими, надає необхідну юридичну та консультативну допомогу. Ми знаємо, як шляхом ефективного використання виділених державою на будівництво житла для військових коштів, шляхом внесення законодавчих ініціатив, залучення фінансових та кредитних установ, реформування самого процесу будівництва та надання житла, можна якщо не вирішити, то значно пришвидшити вирішення проблеми надання житла військовим.

Голова Громадської організації «Розбудова» Віктор ЖУРАВЛЬОВ


ДИПЛОМИ ТА ПОДЯКИ ГО "РОЗБУДОВА"