Війна 2022

Вимушені переселенці продовжують отримувати допомогу 28 червня 2022 | Війна 2022

«Гуртуємось і працюємо», — під таким девізом вже п'ятий місяць проводить роботу гуманітарний штаб ГО «Розбудова». З перших днів війни наша громадська організація надає матеріально-технічну підтримку медичним, реабілітаційним та гуманітарним місіям в Україні, а також силами своїх волонтерів допомагає вимушеним переселенцям.


Зручно та безпечно: сили спецоперацій отримали нові бронежилети
Зручно та безпечно: сили спецоперацій отримали нові бронежилети 22 червня 2022 | Війна 2022

Громадська організація «Розбудова» продовжує забезпечувати військовослужбовців, які боронять країну від ворога, бронежилетами високого класу захисту.

СК «Борець» із Кропивницького допомагає переселенцям та влаштовує спортивні турніри
СК «Борець» із Кропивницького допомагає переселенцям та влаштовує спортивні турніри 14 червня 2022 | Війна 2022

Нинішнє літо на все життя запам’ятається українцям. Після вторгнення російських орків мільйони громадян залишили домівки, діти не відвідують дитячі садочки та школи, немає можливостей оздоровитися та цікаво провести час.

Вихованці харківського СК «Пересвіт» отримали продовольчі набори
Вихованці харківського СК «Пересвіт» отримали продовольчі набори 11 червня 2022 | Війна 2022

З початком бойових дій спорт та здоровий спосіб життя стали другорядними. Коли країна бореться за свою незалежність, а мільйони її громадян шукають безпечні місця та нові способи існування, всі інше стає менш важливим. Правильно це, чи ні, питання філософське, але проза життя диктує свої вимоги і до них потрібно підлаштовуватися.

Сучасне українське кіно показали дітям-переселенцям у Празі
Сучасне українське кіно показали дітям-переселенцям у Празі 07 червня 2022 | Війна 2022

Черговий захід, вже четвертий за ліком, влаштовує Громадська організація «Розбудова» спільно з Czech Ukrainian Society of Open Support для підтримки дітей-переселенців з України у столиці Чехії Празі.

Пікап Toyota Hilux на службі у прикордонників
Пікап Toyota Hilux на службі у прикордонників 06 червня 2022 | Війна 2022

Військова агресія Росія та безжалісність загарбників до всього українського поставили нові виклики перед нашою країною! Через вкрай напружені бойові дії значно зросла потреба силових структур у засобах пересування. Якщо точніше – у позашляховиках, які в умовах війни стали незамінними помічниками наших захисників.

Діти-переселенці у Празі подивляться фільм-фентезі «Микита Кожум’яка»
Діти-переселенці у Празі подивляться фільм-фентезі «Микита Кожум’яка» 01 червня 2022 | Війна 2022

Черговий захід, вже четвертий за ліком, влаштовує Громадська організація «Розбудова» спільно з Czech Ukrainian Society of Open Support для підтримки дітей-переселенців з України у столиці Чехії Празі.

Боронити нашу Луганщину: нова партія захисту та обладнання для 53-ї ОМБР
Боронити нашу Луганщину: нова партія захисту та обладнання для 53-ї ОМБР 31 травня 2022 | Війна 2022

Луганський напрямок нині є одним із найважчих на військовому театрі дій. Немає жодного клаптика землі, де було б безпечно, де російські загарбники не загрожували життю наших громадян, не зруйновували житлові будинки та іншу інфраструктуру.

Авто швидкої допомоги для військових Луганщини
Авто швидкої допомоги для військових Луганщини 30 травня 2022 | Війна 2022

Останніми місяцями вся увага українців прикута до сходу Луганської області, де з неймовірними складнощами військові тримають задані рубежі від навали російських загарбників. Ціною надлюдських зусиль, іноді віддаючи найголовніше – власне життя, наші відважні захисники боронять кожен метр рідної землі.

Три місяці допомоги переселенцям: сотні тон, тисячі отримувачів, мільйони гривень…
Три місяці допомоги переселенцям: сотні тон, тисячі отримувачів, мільйони гривень… 28 травня 2022 | Війна 2022

З перших днів військових дій російської армії на території України громадська організація «Розбудова» почала надавати допомогу постраждалим та внутрішньо-переміщеним особам.

Така потрібна підтримка мешканцям Гостомеля
Така потрібна підтримка мешканцям Гостомеля 14 травня 2022 | Війна 2022 1 квітня можна сміливо назвати другим днем народження Гостомеля. Понад місяць тривала окупація мальовничого селища та навколишніх  сіл, об'єднаних в Гостомельську ОТГ, понад місяць російські війська та найманці вбивали та катували мешканців, знищували інфраструктуру, мародерствували.

Російське вторгнення в Україну 2022 року

Відкритий воєнний напад РФ за підтримки Білорусі на Україну, початий о 5:00 24 лютого 2022 року. Вторгнення є частиною російсько-української війни, розв'язаної Росією 2014 року.

Збройні сили України, Нацгвардія, тероборона та інші сили оборони, весь український народ став на захист рідної землі, героїчно захищаючи кожен її метр. ГО «Розбудова» з першого дня війни надає допомогу військовим, теробороні, біженцям, переселенцям. Ми об'єдналися заради порятунку нації та країни, заради нашого майбутнього!