Війна 2022

На лінію фронту відправлено два квадрокоптери Autel EVO II Pro V2 06 вересня 2022 | Війна 2022

Громадська організація «Розбудова» продовжує діяльність по підтримці Збройних сил України та інших силових підрозділів, які ведуть війну проти росії та намагаються відновити мир і територіальну цілісність України.


Бензиновий генератор передано Силам спецоперацій
Бензиновий генератор передано Силам спецоперацій 29 серпня 2022 | Війна 2022

Сучасна компактна електростанція, яка може стати як альтернативним, так і постійним джерелом струму, конче потрібна військовим підрозділам на передовій. Це незамінний інструмент, без якого виконання бойових завдань стає інколи неможливим.

Олег Дарадуда щомісяця отримує допомогу від ГО «Розбудова»
Олег Дарадуда щомісяця отримує допомогу від ГО «Розбудова» 04 серпня 2022 | Війна 2022

Допомога підрозділам на передовій є вагомою складовою діяльності волонтерів ГО «Розбудова». Проте не забуваємо і про окремих бійців, які своєю мужністю та відвагою боронять рідну землю, щоденно вирішуючи на фронті надскладні завдання. На превеликий жаль, втрати є невід’ємною частиною будь-якої війни. А також поранені, пропалі без вісті, що потрапили в полон тощо.

Півтора місяці на фронті, або історія одного авто
Півтора місяці на фронті, або історія одного авто 25 липня 2022 | Війна 2022 Одним із важливих напрямків допомоги волонтерів ГО «Розбудова» українській армії є придбання авто. Переважно це позашляховики, які використовуються військовими для пересування по пересіченій місцевості, транспортування невеликих вантажів, зброї тощо.
Квадрокоптери, тепловізори, протигази відправлено на передову
Квадрокоптери, тепловізори, протигази відправлено на передову 19 липня 2022 | Війна 2022

Бійці 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха з перших днів військової агресії з боку Росії захищають нашу землю на східних кордонах. Хлопці та дівчата мужньо приймають бій, тримаючи оборону та руйнуючи плани чисельнішого та краще озброєного супротивника.

20 балістичних шоломів отримали бійці ССО
20 балістичних шоломів отримали бійці ССО 13 липня 2022 | Війна 2022

Чергова допомога українським військовим, які нині на передовій захищають нашу країну, була передана волонтерами ГО «Розбудова».

Вимушені переселенці продовжують отримувати допомогу
Вимушені переселенці продовжують отримувати допомогу 28 червня 2022 | Війна 2022

«Гуртуємось і працюємо», — під таким девізом вже п'ятий місяць проводить роботу гуманітарний штаб ГО «Розбудова». З перших днів війни наша громадська організація надає матеріально-технічну підтримку медичним, реабілітаційним та гуманітарним місіям в Україні, а також силами своїх волонтерів допомагає вимушеним переселенцям.

Зручно та безпечно: сили спецоперацій отримали нові бронежилети
Зручно та безпечно: сили спецоперацій отримали нові бронежилети 22 червня 2022 | Війна 2022

Громадська організація «Розбудова» продовжує забезпечувати військовослужбовців, які боронять країну від ворога, бронежилетами високого класу захисту.

СК «Борець» із Кропивницького допомагає переселенцям та влаштовує спортивні турніри
СК «Борець» із Кропивницького допомагає переселенцям та влаштовує спортивні турніри 14 червня 2022 | Війна 2022

Нинішнє літо на все життя запам’ятається українцям. Після вторгнення російських орків мільйони громадян залишили домівки, діти не відвідують дитячі садочки та школи, немає можливостей оздоровитися та цікаво провести час.

Вихованці харківського СК «Пересвіт» отримали продовольчі набори
Вихованці харківського СК «Пересвіт» отримали продовольчі набори 11 червня 2022 | Війна 2022

З початком бойових дій спорт та здоровий спосіб життя стали другорядними. Коли країна бореться за свою незалежність, а мільйони її громадян шукають безпечні місця та нові способи існування, всі інше стає менш важливим. Правильно це, чи ні, питання філософське, але проза життя диктує свої вимоги і до них потрібно підлаштовуватися.

Сучасне українське кіно показали дітям-переселенцям у Празі
Сучасне українське кіно показали дітям-переселенцям у Празі 07 червня 2022 | Війна 2022

Черговий захід, вже четвертий за ліком, влаштовує Громадська організація «Розбудова» спільно з Czech Ukrainian Society of Open Support для підтримки дітей-переселенців з України у столиці Чехії Празі.

Російське вторгнення в Україну 2022 року

Відкритий воєнний напад РФ за підтримки Білорусі на Україну, початий о 5:00 24 лютого 2022 року. Вторгнення є частиною російсько-української війни, розв'язаної Росією 2014 року.

Збройні сили України, Нацгвардія, тероборона та інші сили оборони, весь український народ став на захист рідної землі, героїчно захищаючи кожен її метр. ГО «Розбудова» з першого дня війни надає допомогу військовим, теробороні, біженцям, переселенцям. Ми об'єдналися заради порятунку нації та країни, заради нашого майбутнього!