«33 канал»: Квартири за мужність

| Житло військовим
«33 канал»: Квартири за мужність

Житло для бійців 8 полку спецпризначення, які отримали поранення чи каліцтва у зоні АТО, ще на початку березня взялися будувати волонтери ГО «Розбудова».

Все власним коштом і все без жодної бюджетної гривні. 5 березня командир військової частини разом із будівельниками заклали капсулу у фундамент. 

Відтоді минуло 7 місяців. Надворі вже жовтень. Ось такий вигляд має новенький будинок. 

День захисника України 18 родин військовослужбовців зустрічатимуть у нових квартирах. У гості до бійців приїхав заступник міністра оборони. Вітав «новоселів». Усі до АТО не мали власного житла. 

Першим до нового будинку, де ще пахне фарбою, пускають чорного кота Мікі. Попри забобони, його хазяйка впевнена – пухнастий чотирилапий принесе під кожен дах щастя.

Квартири здали «під ключ». Тут вже є все необхідне для життя: плити, обігрівачі, бойлери. В будинку автономна котельня. Цього всього ще не бачив чоловік Тетяни, він саме несе службу в АТО. 

Спецпризначенець Максим отримав однокімнатну квартиру. Хлопець ще не має родини, але вже планує її створити. 

Попри велику квартирну радість – чимало військовослужбовців досі є Героями без даху над головою. Вони дуже хочуть вірити, що наступного року усі захисники України матимуть власні квадратні метри від держави, яку боронять.

Про це та інше дивіться у сюжеті «33-го каналу»