Життя, сповнене надією

| Житло військовим
Життя, сповнене надією

2-го серпня в Україні відзначали День Повітряно-десантних військ!

Це свято справжніх чоловіків у блакитних беретах та біло-синіх тільниках, які виконують найскладніші завдання у найгарячіших точках планети. Зараз, на наш превеликий жаль, такою точкою є схід України.

Бійці 8-го окремого полку спеціального призначення вже понад два роки несуть службу в зоні АТО. Це той самий полк, яким опікуються волонтери ГО «Розбудова» і для бійців якого у місті Хмельницький було зведено житловий будинок на 18 квартир. У жовтні 2015 року відбулося його урочисте відкриття, і ось, на свято Повітряно-десантних військ керівники «Розбудови» Віктор Журавльов та Андрій Іванов приїхали привітати друзів-військових, а також подивитися на життя новобудови.

«Усі очікування щодо вигляду зведеного нами будинку та позитивної атмосфери у ньому ствердилися, – розповідає Віктор Журавльов. – Із 18 квартир заселено 17, у тій одній, ще незаселеній, мешкатиме, як ми всі сподіваємося, після одужання Герой України, капітан Олександр Петраківський зі своєю родиною. Зраділи, що мешканці дуже охайні, ретельно слідкують за дотриманням чистоти, справно прибирають в будинку та на прибудинковій території. Власне, все це можна побачити на фотографіях. Майже в кожній квартирі мешкають діти, у пісочниці та дитячому майданчику іграшки. Хлопці та дівчата катаються на велосипедах і роликах. Власне, у будинку повноцінне життя, побачити яке ми сподівалися ще коли виношували плани його звести. Люди, які захищали Україну, ризикували життям, а дехто втратив здоров’я, заслуговують на гідні умови. Наш візит до Хмельницьку ще раз підтвердив правильність напрямку, яким займаються волонтери ГО «Розбудова». Маємо не лише словами, а справами  підтримувати військових».

Також 2-го серпня представники «Розбудови» були присутні на міському стадіоні «Поділля». Там відбулись головні заходи до святкування Дня ПДВ – нагородження найкращих новими званнями та грамотами, музична програма, показові виступи спецназівців, а також футбольний матч між ФК «Спецназ» та збірною України серед ветеранів. Користуючись нагодою, ще раз вітаємо спецназівців зі святом. І піднімаємо келих шампанського з тепер вже звичним і для нас тостом: «За вас, за нас, і за спецназ!».