Новорічні свята у новій оселі

| Житло військовим
Новорічні свята у новій оселі

14 жовтня у Хмельницькому відбулось урочисте відкриття житлового будинку, який ГО «Розбудова» побудувала для військових 8-го полку спецпризначення, що відзначилися при виконанні бойових завдань у зоні АТО.

18 щасливих родин отримали ключі від нового житла! У ці хвилини навіть на очах мужніх хлопців, які боронять кордони країни на її сході та захищають мирне небо, виступили сльози. Вони навіть зайшовши до своєї нової оселі не могли повірити, що це вже їх, власні квадратні метри. Перші в історії України, які були зведені не на державні кошти, а силами волонтерів.

З часу відкриття будинку минуло три місяці. Тож цікаво дізнатися, як живуть у ньому новосели, чи комфортно їм та затишно у новому будинку.

У квартирі за номером 12 поселилася родина Бондарчуків. Голова сім’ї Олексій, підполковник 8-го полку спецпризначення, заступник командира 3-го загону, не приховує своєї радості: «Днями повернувся з АТО, і як було приємно зайти до власної квартири, відчути себе справжнім господарем. У армії служу 15 років, переважно весь цей час доводилось орендувати квартири, віддаючи левову частку зарплатні. Дуже допомогло, що волонтери «Розбудови» зробили ще й ремонт у квартирі. Ми доробили певні речі під себе, розставили меблі та заселилися. Зручно, що температуру в квартирах ми можемо самі регулювати, система опалення та гарячого водопостачання у домі автономні. Моя дружина Тетяна також військова, разом з нами 11-річна донька. Ми вперше в житті святкували Новий рік разок у власному житлі, за що щиро вдячні волонтерам!»

Наразі за словами Олексія Бондарчука заселилося близько десяти квартир із 18-ти. Хтось ще робить ремонт, інші знаходяться на ротації, через що затрималися з переїздом.

Зо дня на день речі до квартири №6 має перевезти командир роти 8-го полку спецпризначення Павло Тиж: «Заселитися плануємо у січні, але Новий рік вирішили святкувати вже в нашій новій квартирі. Разом з дружиною та донькою встановили ялинку, накрили святковий стіл. Чим більше часу проводиш у квартирі, тим більше хочеться до неї повернутися. Теплі стіни та підлога, якісне оздоблення. Подивитися на прибудинкову територію та висаджені на ній дерева приходять люди з інших будинків, так саме як і дітлахи прибігають погратися на дитячому майданчику. Є і в наших нових сусідів приємна новина – нещодавно в сім’ї Сергія Жадана народився хлопчик. Він став найменшим мешканцем будинку. Сподіваємося, щороку приводів для радощів у нас буде все більше і більше. Всі жильці щиро дякують ГО «Розбудова» за такий подарунок у вигляді будинку, найбільше щастя для кожного військового мати надійний тил: дружину, дітей, власну квартиру. А на передовій ми свої завдання знаємо, ні на крок далі ворога не пустимо».