14 жовтня – урочисте відкриття будинку для наших Героїв!

| Житло військовим
14 жовтня – урочисте відкриття будинку для наших Героїв!

Останні сім місяців були дуже важливими та напруженими для України. Щодня надходили звістки зі сходу країни, де гинули наші військові та мирні мешканці, не радувала й економічна ситуація, що не могло не позначитися на рівні життя кожного з нас.

Найважкіші перешкоди легше долати з оптимізмом та гарним настроєм, неодмінно з вірою в світле майбутнє. Все це неодмінно присутнє активістам ГО «Розбудова», якими було багато чого зроблено в цей період. Побудовано басейн в госпіталі для ветеранів АТО, надано допомогу організаціям інвалідів, аматорській футбольній команді, виконано різноманітні екологічні проекти. Паралельно з цим у щоденному режимі тривала допомога військовим, що захищають країну на її східних кордонах.

Тепер настала черга презентувати головний проект «Робудови» у 2015 році. Сім місяців, не дивуйтесь, чому саме така цифра була вказана на початку статті, розділяли два символічних моменти: закладання капсули в фундамент житлового будинку і його урочисте відкриття! Мало хто вірив, що силами Громадської організації може бути побудований багатоквартирний будинок, в якому мешкатимуть 18 сімей. Тим не менш, ми це зробили, про що із гордістю тепер можемо сказати!

Ось лише кілька цифр про нове житло для військових 8-го полку спецназу:

● три поверхи, 18 квартир, загальна площа 1380м2

● 12-двокімнатних квартир (загальна площа кожної від 65 до 72 м2) та 6-однокімнатних (44 м2)

● використано 390 м3 газоблоків, 76 м3 матеріалів для утеплення зовнішніх стін

● встановлено 18 балконних блоків, 50 віконних блоків та один вітраж

● встановлено систему поливу та облаштовано 17 соток прибудинкової території

● висаджено 50 декоративних дерев, алея з сакур, близько тисячі кущів

Тепер ми з радістю повідомляємо, що урочисте відкриття будинку, а також вручення ключів родинам-власникам новеньких квартир, відбудеться у День захисника України, 14 жовтня, о 13:00, біля центрального входу до новобудови (м.Хмельницький,  вул.Льва Толстого, 4). Приходьте, буде цікаво!