Ялинка, клени та кущі – яскраве намисто дитячої оази

| Інші новини
Ялинка, клени та кущі – яскраве намисто дитячої оази
Зведення сучасного дитячого майданчика, спортивних знаряддів, встановлення красивих лавочок та пішохідних доріжок було б недоцільним без включення всієї цієї краси у садово-парковий ансамбль.

Принаймні, так вважають у ГО «Розбудова», прийнявши рішення створити комфортну середу для мешканців Голосіївського району міста Києва та звести на прибудинковій території на вулиці Столєтова, 56 ігровий дитячий майданчик та обрамити його парковою зоною.

Вона складається із двох частин. На першій ще в жовтні було засіяно траву та висаджено дерева і кущі. Час роботи над другою настав у грудні, опісля зведення та відкриття самого майданчика. Спершу довелося укріпити ділянку, зробити підпірні стінки та завезти шар грунту. Опісля цього розпочалося висадження рослин.

У центрі композиції ялинка Picea pungens ''Fat Albert'' висотою 2,5 метри. По периметру з одного боку, прилеглого до дитячого майданчика, п’ять кленів «Кливленд», обхватом 18-20 см. кожен та висотою до п’яти метрів. З іншої сторони 20 кущів пузироплідника калинолистого Дартс Голд, висотою до 1,2 метри.

ГО Розбудова