Прапор України, над яким час не владний

| Інші новини
Прапор України, над яким час не владний
Восени 2020 року центром паркової зони ЖК Столєтов та загалом всього житлового мікрорайону став 15-метровий флагшток із прапором України!

Щодо технічних характеристик, флагшток виконаний з полірованої нержавіючої сталі (виробництва Італії) та має дзеркальну поверхню. Матеріал має підвищений вміст хрому, який забезпечує йому повний захист від корозії і бездоганний зовнішній вигляд на довгі роки. Флагшток виготовлений відповідно до європейських стандартів, оснащений прапорозберігаючою системою WIND-ROTATION® (поворотний цоколь на закритих підшипниках низького опору) і системою підйому прапора LIFTWINCH®. Прапор обертається за вітром і не закручується навколо щогли флагштока.

І ось минув рік, впродовж якого на флагштоці майорів прапор України! Радував око тисяч людей, став місцем зустрічей містян, місцем для спільних фото та селфі… За цей час синьо-жовте полотнище прапору зносилося на вітрі, тож настав час його замінити. Цю поважну і відповідальну роботу взяло на себе ГО «Розбудова»!

Сказано-зроблено! Відтепер над Голосіївщиною гордо розвивається новий прапор, проходячи повз який так і хочеться вигукнути: «Слава Україні!»

ГО Розбудова