Інші новини

Спекотне літо, багряна осінь… Яскраві кольори парку біля ЖК Столетов 21 жовтня 2021 | Інші новини

Звіт по виконаним роботам на території парку впродовж літа та осені 2021 року


Наприкінці осені висаджено ялинки та дуби
Наприкінці осені висаджено ялинки та дуби 30 листопада 2021 | Інші новини

У парковій зоні біля ЖК Столетов чергові приємні зміни! Завдяки турботі та фінансовій підтримці головного партнера проекту по упорядженню прибудинкової території ГО «Розбудова», в останні дні листопада було висаджено чотири ялинки. І також шість дубів, які ще з минулого року не прижилися, тож потребували заміни.

Навіс при вході з чарівним кампсисом
Навіс при вході з чарівним кампсисом 29 жовтня 2021 | Інші новини

Кожного дня зі сторони вулиці Столєтова на дитячий ігровий майданчик та в паркову зону заходять сотні відпочиваючих. Наразі зусиллями громадської організації «Розбудова» та її голови Віктора Журавльова відбувається оновлення вхідної групи, яка надасть нових барв та змісту всій прибудинковій території.

Паркова зона і дитячий майданчик – мешканцям Голосіївщини
Паркова зона і дитячий майданчик – мешканцям Голосіївщини 27 жовтня 2021 | Інші новини

За останній рік громадська територія по вулиці Столєтова, що в Голосіївському районі Києва, набула нового вигляду, стала гордістю місцевих мешканців, місцем для прогулянок та проведення вільного часу.

Прапор України, над яким час не владний
Прапор України, над яким час не владний 04 жовтня 2021 | Інші новини Восени 2020 року центром паркової зони ЖК Столєтов та загалом всього житлового мікрорайону став 15-метровий флагшток із прапором України!
Український ІТ-сектор – локомотив національної економіки
Український ІТ-сектор – локомотив національної економіки 06 вересня 2021 | Інші новини

Яке майбутнє чекає на український ІТ-сектор у світовому контексті і чи стане ця галузь локомотивом національної економіки

Чи буде локдаун, або чому в Україні потрібна обов'язкова вакцинація
Чи буде локдаун, або чому в Україні потрібна обов'язкова вакцинація 09 серпня 2021 | Інші новини

По світу активно поширюється штам коронавірусу "Дельта", який здатний відправити в черговий локдаун весь цивілізований світ. Європейські країни шукають способи мінімізувати ризики для громадського здоров'я, одночасно не вбиваючи економіку і не розсаджуючи людей по домівках.

Гарячі весняні будні! Як паркову зону підготували до літнього періоду
Гарячі весняні будні! Як паркову зону підготували до літнього періоду 11 червня 2021 | Інші новини

В попередні роки було виконано величезний обсяг робіт із благоустрою та озеленення паркової зони біля ЖК «Столетов».  Але для збереження всього що було створено та зроблено, потрібен якісний, систематичний та професійний догляд.

Цвітуть дерева та кущі, весняний парк став окрасою Голосіївщини
Цвітуть дерева та кущі, весняний парк став окрасою Голосіївщини 22 квітня 2021 | Інші новини Перший теплий весняний тиждень надав нових барв та яскравих наголосів парковій зоні на столичній вулиці Столєтова, 56.
Відчуйте різницю, або як змінилася паркова територія на вулиці Солєтова
Відчуйте різницю, або як змінилася паркова територія на вулиці Солєтова 27 січня 2021 | Інші новини

За останні роки паркова зона у Голосіївському районі міста Києва завдяки ініціативі та фінансовій підтримці ГО «Розбудова» набула нового вигляду. Подивіться на два панорамних знімки, різниця між якими три роки, та лише оцініть масштаб робіт!

Перлина Голосіївщини на місці пустиря, або як ми власними силами змінюємо Київ
Перлина Голосіївщини на місці пустиря, або як ми власними силами змінюємо Київ 28 грудня 2020 | Інші новини За останній рік громадська територія по вулиці Столєтова, що в Голосіївському районі Києва, набула нового вигляду, стала гордістю місцевих мешканців, місцем для прогулянок та проведення вільного часу.