Інші новини

Український ІТ-сектор – локомотив національної економіки 06 вересня 2021 | Інші новини

Яке майбутнє чекає на український ІТ-сектор у світовому контексті і чи стане ця галузь локомотивом національної економіки


Чи буде локдаун, або чому в Україні потрібна обов'язкова вакцинація
Чи буде локдаун, або чому в Україні потрібна обов'язкова вакцинація 09 серпня 2021 | Інші новини

По світу активно поширюється штам коронавірусу "Дельта", який здатний відправити в черговий локдаун весь цивілізований світ. Європейські країни шукають способи мінімізувати ризики для громадського здоров'я, одночасно не вбиваючи економіку і не розсаджуючи людей по домівках.

Гарячі весняні будні! Як паркову зону підготували до літнього періоду
Гарячі весняні будні! Як паркову зону підготували до літнього періоду 11 червня 2021 | Інші новини

В попередні роки було виконано величезний обсяг робіт із благоустрою та озеленення паркової зони біля ЖК «Столетов».  Але для збереження всього що було створено та зроблено, потрібен якісний, систематичний та професійний догляд.

Цвітуть дерева та кущі, весняний парк став окрасою Голосіївщини
Цвітуть дерева та кущі, весняний парк став окрасою Голосіївщини 22 квітня 2021 | Інші новини Перший теплий весняний тиждень надав нових барв та яскравих наголосів парковій зоні на столичній вулиці Столєтова, 56.
Паркова зона і дитячий майданчик – мешканцям Голосіївщини
Паркова зона і дитячий майданчик – мешканцям Голосіївщини 15 квітня 2021 | Інші новини

За останній рік громадська територія по вулиці Столєтова, що в Голосіївському районі Києва, набула нового вигляду, стала гордістю місцевих мешканців, місцем для прогулянок та проведення вільного часу.

Відчуйте різницю, або як змінилася паркова територія на вулиці Солєтова
Відчуйте різницю, або як змінилася паркова територія на вулиці Солєтова 27 січня 2021 | Інші новини

За останні роки паркова зона у Голосіївському районі міста Києва завдяки ініціативі та фінансовій підтримці ГО «Розбудова» набула нового вигляду. Подивіться на два панорамних знімки, різниця між якими три роки, та лише оцініть масштаб робіт!

Перлина Голосіївщини на місці пустиря, або як ми власними силами змінюємо Київ
Перлина Голосіївщини на місці пустиря, або як ми власними силами змінюємо Київ 28 грудня 2020 | Інші новини За останній рік громадська територія по вулиці Столєтова, що в Голосіївському районі Києва, набула нового вигляду, стала гордістю місцевих мешканців, місцем для прогулянок та проведення вільного часу.
Дистанційна освіта: за і проти
Дистанційна освіта: за і проти 25 листопада 2020 | Інші новини Пандемія коронавірусу в Україні гостро ставить питання переводу дітей на дистанційне навчання.
Віталій Кличко знову отримав довіру киян
Віталій Кличко знову отримав довіру киян 16 листопада 2020 | Інші новини Місцеві вибори, які пройшли в Україні 26 жовтня, стали своєрідною оцінкою громадськістю місцевих політиків, і перш за все мерів українських міст. Найзапекліша боротьба була за крісло мера столиці – міста Києва.
15-метровий флагшток та альпійська гірка
15-метровий флагшток та альпійська гірка 11 листопада 2020 | Інші новини

Започатковане ГО «Розбудова» комплексне облаштування території біля будинку по вулиці Столєтова, 56, що у Голосіївському районі Києва, набуває завершеного вигляду. Раніше ми інформували про хід будівництва дитячого майданчика, облаштування навколо нього паркової зони із зеленими насадженнями, трав’яним газоном та системою автоматичного поливу.

Ходіть до театрів!
Ходіть до театрів! 04 листопада 2020 | Інші новини

Ситуація з епідемією коронавірусу погіршується. То одне, то інше місто в Україні потрапляють під «червону» зону. Припускають знову введення суворих обмежень щодо різних масових заходів, зокрема й концертів та театральних вистав.