На ринок України вийшло програмне забезпечення Greenpay ERP

| Інші новини
На ринок України вийшло програмне забезпечення Greenpay ERP

Загальновідомо, наскільки важко працювати комунальним підприємствам із населенням. І щоб досконально провести всі розрахунки, перевірити чи не припустився хто помилки, потрібно витратити дуже багато часу і сил. Тому, рано чи пізно, керівники таких підприємств опиняються перед питанням вибору програми для обліку комунальних послуг.

У 2021 році на ринку вийшло програмне забезпечення Greenpay ERP, створене українськими розробниками та максимально адаптоване під потреби та реалії вітчизняного ринку.

Greenpay ERP: цифрова платформа для підприємств, які працюють з населенням

З допомогою Greenpay ERP можна зручно та надійно працювати з будь-якою кількістю споживачів послуг і вести облік всіх необхідних даних. Програма дозволяє автоматизувати нарахування абонентам згідно тарифам, враховувати пільги, субсидії та пені, вести облік платежів, друк квитанцій, проводити масову чи індивідуальну розсилку інформаційних і платіжних SMS, email, укладати договори та багато іншого. Інтеграція з платіжними системами, зручний інтерфейс, широкий набір звітів.

Для яких підприємств призначена erp-система Greenpay                                            

  • постачальники кабельного ТБ
  • водоканали, газорозподільні підприємства
  • домофонні компанії
  • послуги пультової охорони, відеоспостереження
  • телевізійні студії та радіокомпанії
  • оператори щодо поводження з побутовими відходами
  • підприємства інших галузей, які працюють зі споживачами

Користування програмою Greenpay ERP надається за моделлю SaaS, тобто ПЗ як послуга. Внаслідок цього відсутня необхідність установки ПЗ на робочих місцях користувачів — доступ до Greenpay ERP здійснюється через звичайний браузер комп’ютера чи телефону, головним є наявність доступу до Інтернет. Перевагами такої моделі є скорочення витрат на технічну підтримку, швидкість впровадження, зрозумілий інтерфейс, багатоплатформність.

Основний функціонал та переваги Greenpay ERP

Максимальна автоматизація діяльності Вашої компанії

Ведення бази даних клієнтів

Швидкий імпорт або ручне введення бази клієнтів компанії. Розмір кількості клієнтів – необмежений. Наявні дані структуровані по багатьом критеріям – місце проживання (місто, вулиця, будинок), види послуг, фінансовий стан. Програма містить інформацію по всіх взаємовідносинах з клієнтами, включаючи реквізити, договори, заявки, фінансову документацію, які завжди можна знайти через фільтр за потрібними параметрами або за допомогою зручної системи пошуку.

Нарахування та внесення оплат

За підсумками обраного періоду програма проводить нарахування за спожиті послуги згідно діючих тарифів, враховуючи наявні субсидії, пільги та пеню. Імпорт оплат із електронних банківських виписок значно скорочує роботу і виключає ймовірність помилок менеджерів. Інтеграція з платіжним сервісом миттєвих платежів Лікпей значно спрощує роботу, адже всі оплати через неї автоматично розносяться по базі.

Комунікація з клієнтами компанії

Завдяки інтеграції з сервісом розсилки легко і зручно відправляти повідомлення SMS чи Viber. Як інформаційні, так і платіжні інвойси (масові та індивідуальні). За автоматично створеним посиланням клієнт в «один клік» може зробити оплату за спожиту послугу, кошти будуть миттєво зараховані на рахунок, а в фінансовий стан клієнта у програмі внесені відповідні зміни. Також комунікація з клієнтами доступна через електрону пошту.

Можливість кастомізації під потреби вашого бізнесу

Greenpay ERP є гнучким та мобільним рішенням, яке за потреби буде підлаштоване під вимоги замовника. Окремо виконується інтеграція зі сторонніми сервісами, розробка необхідного функціоналу та модулів. Програмне забезпечення постійно оновлюється, служба технічної підтримки готова прийти на допомогу за першої необхідності.

Greenpay ERP – не просто зручно, але й вигідно!

Користування Greenpay ERP значно скоротить витрати вашої компанії на IT-рішення. В одному продукті ви отримаєте максимальний функціонал, який постійно оновлюється та розширюється. Зручний облік клієнтів та широкі можливості для комунікації з ними виведе ваш бізнес на новий рівень, допоможе вирішити головну проблему комунального господарства – низький рівень оплат.

Офіційний сайт Greenpay ERP, програма для роботи з абонентами, на ньому можна отримати тестовий доступ до програми