Ударний перший тиждень листопада. Фото станом на 7.11

| Інші новини
Ударний перший тиждень листопада. Фото станом на 7.11

Ініціатива Громадської організації «Розбудова» – власними силами створити комфортну середу для мешканців Голосіївського району міста Києва та звести на прибудинковій території на вулиці Столєтова, 56, що межує з історичною місцевістю «Лиса гора», сучасний дитячий майданчик, спортивні знаряддя, облаштувати ділянку доріжками і зеленими насадженнями – поступово втілюється в життя!

Кожен день на новому ігровому майданчику монтуються гірки, гойдалки, спортивні знаряддя, зводиться огорожа та укладається покриття. Майже готова головна родзинка майданчика – ігровий комплекс «Бастіон», загальними розмірами 11 на 11 метрів, призначений для ігрових фізичних вправ. Він складається з чотирьох платформ, встановлених на стійках на висоті 1,5 метра, з'єднаних між собою переходами різної конфігурації. Крім переходів, до платформ приєднуються різні підйоми і спуски у вигляді гірок та тунелів.

Кожен робочій день близько десяти майстрів встановлюють нові і нові елементи майданчика. Подивіться, що зроблено станом на 7 листопада:

ГО Розбудова