Ігровий майданчик – дітям Голосіївщини!

| Інші новини
Ігровий майданчик – дітям Голосіївщини!

За півтора місця в Києві на вулиці Столєтова, 56, на місці пустиря, зведено новий дитячий ігровий майданчик, спортивні знаряддя та все це оздоблено зеленими насадженнями! Громадська організація «Розбудова» виступила ініціатором будівництва сучасного ігрового простору та власними силами за півтора місяця перетворила колись занедбану територію у справжню оазу!

На початку жовтня компанія-підрядник підготувала та розпланувала ділянку, виконавши необхідні демонтажні роботи, облаштувала підходи, завезла чорнозем, укріпила схили та встановила підпірні стінки. Опісля цього розпочалось встановлення різноманітних ігрових і спортивних конструкцій: спортивного комплексу «Воркаут» з турніками, брусами тощо, ігрового комплексу «Павутинка», каруселей, гойдалок, машинки з гімнастичним комплексом та багато іншого. Родзинкою майданчику став ігровий комплекс «Бастіон», загальними розмірами 11 на 11 метрів, призначений для ігрових фізичних вправ. Він складається з чотирьох платформ, встановлених на стійках на висоті 1,5 метра, з'єднаних між собою переходами різної конфігурації. Крім переходів, до платформ приєднуються різні підйоми і спуски у вигляді гірок та тунелів.

Максимальна увага приділена безпеці, всі елементи майданчика мають її максимальний ступень, що підтверджують відповідні сертифікати. Підлога загальною площею 500 квадратних метрів встелена модульним спортивним покриттям, зробленого із резинових матів. Вони довговічні, прості в догляді та додають безпеки в занятті спортом чи іграх на дитячих комплексах. Одночасно об лаштована прилегла паркова зона – газони, кущі, дерева.

Голова Громадської організації «Розбудова» Віктор Журавльов від початку та до здачі в експлуатацію майданчика прискіпливо контролював всі етапи будівництва, на виході отримавши справжню перлину: «Ми всі розуміємо користь від наявності біля житлових будинків якісних та безпечних ігрових зон для дітей різного віку, починаючи від малечі. Всі конструкції зведеного нами майданчика виготовлені з екологічних матеріалів, сертифіковані, мають відповідні санітарно-гігієнічні висновки та відповідають вимогам ДСТУ. Діти маючи такі умови будуть відірвані від планшетів та телевізорів, розвиватимуться фізично, проводитимуть разом з друзями та батьками час на свіжому повітрі. Побудова дитячого майданчика разом з облаштуванням прилеглої території є ініціативою волонтерів та активістів ГО «Розбудова». Користуючись нагодою, запрошую батьків із малечею цікаво, весело і з максимальним комфортом проводити час на свіжому повітрі, відпочивати, розвивати фізичну форму, заряджатися енергією та гарним настроєм!».

ГО Розбудова