Дитячий майданчик для мешканців Голосіївщини

| Інші новини
Дитячий майданчик для мешканців Голосіївщини
Столиця нашої країни забудовується та розростається, стає все більше житлових комплексів, мешканцям яких потрібні належні умови для відпочинку та проведення дозвілля. Там, де місцеві органи влади не можуть належним чином облаштувати територію та створили куточки для заняття спортом, прогулянок з дітьми, на допомогу приходять активісти та міські волонтери.

Ініціатива Громадської організації «Розбудова» є показовою – власними силами створити комфортну середу для мешканців Голосіївського району міста Києва, прибудинковій території на вулиці Столєтова, 56, що межує з історичною місцевістю «Лиса гора», звести сучасний дитячий майданчик, спортивні знаряддя, облаштувавши територію доріжками та зеленими насадженнями.

Коли за роботу беруться ентузіасти та фахівці своєї справи, відстань від ідеї до її реалізації скорочується в рази. У вересні було зроблено проект дитячого майданчика, погоджено з відповідними муніципальними органами та отримано згоду від місцевих мешканців. І робота закипіла, спостерігати за роботою професіоналів одне задоволення!

Компанія-підрядник підготувала та розпланувала ділянку, виконавши необхідні демонтажні роботи,  облаштувала підходи, завезла чорнозем.

Основні роботи заплановані на другу половину жовтня. Наразі близько десяти працівників займаються встановленням різноманітних ігрових і спортивних конструкцій: спортивного комплексу «Воркаут» з турніками, брусами тощо, ігрового комплексу «Павутинка», каруселей, гойдалок, машинки з гімнастичним комплексом та багато іншого.

Родзинкою майданчику стане ігровий комплекс «Бастіон», загальними розмірами 11 на 11 метрів, призначеного для ігрових фізичних вправ. Він складається з чотирьох платформ, встановлених на стійках на висоті 1,5 метра, з'єднаних між собою переходами різної конфігурації. Крім переходів, до платформ приєднуються різні підйоми і спуски у вигляді гірок та тунелів.

Максимальна увага приділена безпеці, всі елементи майданчика мають її максимальний ступень, що підтверджують відповідні сертифікати. Підлога загальною площею 500 квадратних метрів буде встелена модульним спортивним покриттям, зробленого із резинових матів. Вони довговічні, прості в догляді та додають безпеки в занятті спортом чи іграх на дитячих комплексах. Одночасно облаштовується прилегла паркова зона – газони, кущі, дерева.

Поступово вимальовуються загальні контури майбутнього дитячого раю, де малеча та їхні батьки зможуть з максимальним комфортом на свіжому повітрі відпочивати, розвивати фізичну форму, заряджатися енергією та гарним настроєм.

Голова Громадської організації «Розбудова» Віктор Журавльов запевнив, що всі роботи будуть виконані в зазначені терміни, а відкриття майданчика відбудеться вже в цьому році: «Ми всі розуміємо користь він наявності біля житлових будинків якісних та безпечних ігрових зон для дітей різного віку, починаючи від малечі. Всі конструкції зведеного нами майданчика виготовлені з екологічних матеріалів, сертифіковані, мають відповідні санітарно-гігієнічні висновки та відповідають вимогам ДСТУ. Діти маючи такі умови будуть відірвані від планшетів та телевізорів, розвиватимуться фізично, проводитимуть разом з друзями та батьками час на свіжому повітрі. Побудова дитячого майданчика разом з облаштуванням прилеглої території є ініціативою волонтерів та активістів ГО «Розбудова». Залишається зовсім небагато до її завершення, прийому в експлуатацію відповідними службами та урочистого відкриття. Користуючись нагодою, запрошую всіх на наше спільне свято!».

ГО Розбудова