Цвітуть дерева та кущі, весняний парк став окрасою Голосіївщини

| Інші новини
Цвітуть дерева та кущі, весняний парк став окрасою Голосіївщини
Перший теплий весняний тиждень надав нових барв та яскравих наголосів парковій зоні на столичній вулиці Столєтова, 56.

Впродовж двох останніх років громадська організація «Розбудова» на чолі з Віктором Журавльовим виконала просто шалений обсяг робіт на площі понад один гектар і ось тепер тисячі мешканців голосіївського району на власні очі бачать результати. Шаленої краси парк радує чі маленьких та дорослих відвідувачів, на сучасному дитячому і спортивному майданчику з ранку до вечора чутно дитячий гомін.

Основна частина запланованих робіт по розбудові паркової зони була виконана раніше, проте облаштування території на цьому не зупиняється. Зокрема, у квітні на алеї було встановлено 12 обмежувальних стовпчиків заввишки один метр. Вони надали алеї завершений вигляд, а також візуально обмежили доступ відвідувачів на зелену зону.

Також проведено формуючу обрізку дерев та кущів, підживлення декоративних рослин комплексними мінеральними добривами, механічна аерація та скарифікація газону, внесення добрива для газону та його обробка від хвороб та шкідників.

Нині паркова зона на вулиці Столєтова щодня приваблює сотень відпочиваючих, затишна алея стала улюбленим місцем відпочинку мешканців цілого району. Особливо чарівний парк навесні, коли зеленіє трава, цвітуть кущі та дерева. Запрошуємо всіх переконатися в цьому на власні очі, чекаємо на Столєтова, 56!

ГО Розбудова