Алея з дубами та тюльпановими деревами – ГО «Розбудова» продовжує роботи на Столєтова, 56

| Інші новини
Алея з дубами та тюльпановими деревами – ГО «Розбудова» продовжує роботи на Столєтова, 56

Широкого розмаху набули роботи по облаштуванню прибудинкової території у Голосіївському районі Києва, по вулиці Столєтова, 56. Нагадаємо, за останній рік ГО «Розбудова» на прохання місцевих мешканців зробила справжнє диво, встановивши на місці колишнього пустиря сучасний ігровий дитячий майданчик, додавши конструкції для занять спорту, навколо майданчика розбила парк із сотнями дерев, кущів, газоном, та провела до нього систему автоматичного поливу.

Тепер настала третя черга робіт – облаштування алеї, яка вестиме від будинку №56 до Стратегічного провулку! Сама алея вже вимощена тротуарною плиткою та бордюрами, встановлені лавочки та освітлення. Тепер час зробити завершальні кроки – висадити траву, кущі, інші зелені насадження. ГО «Розбудова» як і завжди ретельно підійшла до вибору насаджень, разом із фахівцями-агрономами підібравши оптимальні для клімату та грунту рослини. До речі, спершу довелося підготувати саму ділянку, завезти на неї понад 20 кубічних метрів чорнозему. Наразі у садівників все готово до висадження дерев, це в тому числі тюльпанові дерева та дуби пірамідаліс у кількості по 14 штук кожних.

Ось так, крок з кроком змінюється територія між будинками по вулиці Столєтова. За неповний рік, відколи ГО «Розбудова» ініціювала та за власні кошти виконала майже всі заплановані роботи, колись занедбану місцевість стало не впізнати! Реальними кроками змінюємо країну та рідне місто на краще! Приєднуйтесь!

ГО Розбудова