15-метровий флагшток та альпійська гірка

| Інші новини
15-метровий флагшток та альпійська гірка

Започатковане ГО «Розбудова» комплексне облаштування території біля будинку по вулиці Столєтова, 56, що у Голосіївському районі Києва, набуває завершеного вигляду. Раніше ми інформували про хід будівництва дитячого майданчика, облаштування навколо нього паркової зони із зеленими насадженнями, трав’яним газоном та системою автоматичного поливу.

Логічним продовженням розпочатого стала реконструкція алеї, яка веде від будинку №56 до Стратегічного провулку. Сама алея вже вимощена тротуарною плиткою та бордюрами, встановлені лавочки та освітлення. Висадили траву, кущі, інші зелені насадження. ГО «Розбудова» як і завжди ретельно підійшла до вибору насаджень, разом із фахівцями-агрономами підібравши оптимальні для клімату та грунту рослини. До речі, спершу довелося підготувати саму ділянку, завезти на неї понад 20 кубічних метрів чорнозему.

Справжньою окрасою паркової зони стануть висаджені дерева. Було взято проби грунту, після аналізу якого визначені найкращі насадження для даної ділянки. Це 14 тюльпанових дерев (Liriodendron tulipifer, висота саджанця 4-4,5 метри) та 14 червоних дубів (Quercus rubra, висота саджанця більше 5 метрів).

Центром паркової зони та загалом всього жилого мікрорайону став 15-метровий флагшток із прапором України! Щодо технічних характеристик, флагшток виконаний з полірованої нержавіючої сталі (виробництва Італії) та має дзеркальну поверхню. Матеріал має підвищений вміст хрому, який забезпечує йому повний захист від корозії і бездоганний зовнішній вигляд на довгі роки. Флагшток виготовлений відповідно до європейських стандартів, оснащений прапорозберігаючою системою WIND-ROTATION® (поворотний цоколь на закритих підшипниках низького опору) і системою підйому прапора LIFTWINCH®. Прапор обертається за вітром і не закручується навколо щогли флагштока, що збільшує термін служби прапора на 40%.

Флагшток з прапором вже встановлено, біля нього завжди багато людей, охочих подивитися та сфотографуватися на пам’ять. Неподалік від підніжжя флагштоку «розбито» альпійські гірку. Для цього завезено камінь декоративний мраморит, розміром від 60 сантиметрів до метра в довжину, в кількості 15 одиниць. На самій гірці висаджено дві сосни гірські Вінтер голд та одну сосну гірську Пуміліо, вереск звичайний, лаванду вузьколисту, кизильник горизонтальний та багато інших рослин.

Прибудинкова територія про улиці Столєтова вже стала окрасою Голосіївського району! Діти та дорослі тут залюбки проводять вільний час, люди похилого віку прогулюються та насолоджуються справді європейським комфортом. Наша ініціатива якнайкраще показує, що своїми силами, без допомоги з боку держави, рідне місто можна зробити зручним та комфортним для життя.

ГО Розбудова