Зимові звитяги 13-річних футболістів із Гостомеля

| Спорт
Зимові звитяги 13-річних футболістів із Гостомеля
На Оболоні, на шкільному стадіоні, що на вулиці Богатирській, завершилася футбольна зимова першість Києва, в якій взяли участь команди зі столиці та пристоличного регіону.

На Оболоні, на шкільному стадіоні, що на вулиці Богатирській, завершилася футбольна зимова першість Києва, в якій взяли участь команди зі столиці та пристоличного регіону. ФК «Гостомель» був представлений на престижному змаганні юнками 2006 року народження. У вищій лізі турніру команда провела низку яскравих матчів, у підсумку посівши п’яте місце з 14 учасників. Доволі непоганий результат, враховуючи просто шалену конкуренцію з боку іменитих київських футбольних клубів.

ГО «Розбудова» пишається успіхами гостомельських футболістів, які завдяки любові до спорту, регулярним тренуванням та фаховим тренерам ані на крок не зупиняються у прогресі, вдосконалюючи майстерність та рівень гри. Коли бачимо успіхи підшефної нам команди, виникає бажання ще більше підтримувати цих талановитих юнаків та їхніх наставників, аби допомогти їм реалізувати свої футбольні мрії, а головне - вирости здоровими, сповненими енергії та натхнення чоловіками.

Попереду у вихованців дитячо-юнацької футбольної школи Гостомеля насичений на події футбольний сезон. Чемпіонати, кубки, престижні виставкові турніри. Цей рік ми також проведемо разом, спільно крокуючи до нових перемог!

ГО Розбудова