Життя повертається... Мешканці Чернігова отримали продуктові набори

| Війна 2022
Життя повертається... Мешканці Чернігова отримали продуктові набори

7 березня Президентом України Володимиром Зеленським, з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України, було встановлено відзнаку «Місто-герой України».

Одним із перших міст, яке отримало почесну відзнаку, став стародавній Чернігів! Казкове місто, яке в мирні роки мало історичну неповторність, автентичну архітектуру, чарівну Десну та приваблювало тисячі туристів з усього світу. Через нашестя російської нечисті в лютому-березні 2022 року в місті було зруйновано безліч будівель, в тому числі стародавніх, загинули сотні мирних мешканців, десятки тисяч людей залишились без домівок, харчів та елементарних речей для життя.

За сприяння ГО «Розбудова» 9 квітня в Чернігів до церкви «Спасіння» прибув гуманітарний вантаж, який був розданий місцевим мешканцям. Більше сотні родин отримали такі необхідні харчі: крупи, муку, консерви, хліб, печиво, солодкі вироби та інше.

Важко, але місто потроху оговтається від навали орків. Поступово відновлюються енергопостачання, мобільний зв'язок, відкриваються магазини та інші установи. Громадська організація «Розбудова» продовжить опікуватися мешканцями Чернігова, аж допоки до міста не повернеться звичне життя.

ГО Розбудова