За старання та гарний результат – приємні подарунки

| Спорт
За старання та гарний результат – приємні подарунки
Футбольний клуб «Гостомель», розташований у однойменному місті, що неподалік від Києва, поступово стверджується на футбольній карті України.

У місцевій однойменній футбольній школі навчаються більше 70 дітей віком від 4 до 14 років. Мають перші успіхи, виступаючи у районних та обласних турнірах, а головне – корисно проводять час, ведуть здоровий спосіб життя, торуючи непростою спортивною стежкою. Зрозуміло, не всі вони стануть професійними футболістами, але згадку про чудові дитячі роки пронесуть через роки, з вдячністю згадуючи безтурботну молодість.

Громадська організація «Розбудова» вже третій рік надає допомогу юним футболістам з Гостомелю. Напередодні новорічних свят команда «Гостомель» заявилася для участі у зимовій першості Києва. У матчі проти столичного «Подолу» наші юні друзі здобули впевнену перемогу 5:1, а після його завершення отримали чудові подарунки – фірмові спортивні рюкзаки. Символічно, що на них зображено логотип «Розбудови».

Принагідно привітали хлопців та їхніх батьків із успішним завершенням навчального року та пообіцяли незабаром зустрітися. Через кілька днів, на Святого Миколая…

ГО Розбудова