Ювілей Гостомеля з присмаком футболу

| Спорт
Ювілей Гостомеля з присмаком футболу
Найближчими вихідними найдревніше містечко Приірпіння Гостомель відзначатиме відразу чотири свята: День народження селища – 525 річниця!, Покрови Богородиці, українського козацтва і захисників України. Так доля щедро відзначила Гостомель, зважаючи на його багату історію та славні справи його жителів.

З такої нагоди сформована масштабна і феєрична програма святкування. Нам приємно, що одне з центральних місць у широкому переліку заходів посідає футболу,  а саме – дитячий турнір серед юних гостомельчан. Його організатором разом із місцевою владою виступила Громадська організація «Розбудова», підготувавши маленьким футболістам та їхнім батькам низку приємних сюрпризів.

Більше про спартакіаду з футбольних баталій розповів громадський активіст Сергій Коморний, який в останні роки опікується дитячо-юнацьким та аматорським футболом Гостомеля:

– У нас було багато ідей, як відзначити ювілей рідного селища. Однозначно, що футбол має бути на чільному місці, бо Гостомель багатий на футбольні традиції, у нас завжди вирувало футбольне життя. Дякуючи підтримці ГО «Розбудова» та її голові Віктору Журавльову, цього року проведемо турнір у трьох вікових категоріях серед хлопчаків 2004-2013 років народження. Загалом це близько ста учасників, які впродовж цілого дня гратимуть в футбол, братимуть участь в різноманітних конкурсах, отримуватимуть цінні подарунки. Не стоятимуть осторонь і їхні батьки, для них у нас теж багато приємних сюрпризів. В якості подарунків та призів ГО «Розбудова» надала нам футбольний інвентар – м’ячі, бутси, сумки для одягу та багато іншого. Погодьтесь, це не лише приємні, але і користі речі, які стануть у нагоді дітям у майбутньому. Будуть і солодці презенти, цікава розважальна програма. Тож, користуючись нагодою, запрошую всіх шанувальників футболу 13 жовтня, це субота, о 10:00 на центральний стадіон Гостомеля. Чекаємо на зустріч та гарне свято!»

ГО Розбудова