Юридична он-лайн консультація

Громадська організація «Розбудова» реалізовує проект надання юридичної он-лайн консультації. Кваліфіковані юристи нададуть вам письмову відповідь, надсилайте запитання з приведених нижче тематик:

– з нарахуванням соціальних виплат; з вчиненням нотаріальних дій, у тому числі, пов’язаних зі спадкуванням майна; з оподаткуванням приватних підприємців, які були вимушені покинути місце проживання; юридична допомога у спірних відносинах з банківськими установами (допомога в оформленні кредитних канікул, супроводження справ у суді, представлення інтересів громадян у відносинах с виконавчою службою); перерахування комунальних платежів; скарги не неправомірні дії представників органів влади; захист прав дитини; захист права власності; боротьба з корупцією; трудові спори;

Кваліфіковані волонтери-юристи ГО «Розбудова» пройшли додаткову підготовку з цих та інших питань та готові надати допомогу усім, хто її потребує. Отримати консультацію можна трьома шляхами:

  • За допомогою он-лайн форми на сайті ГО «Розбудова», або через e-mail rozbudova.info@gmail.com
  • По телефону +38 (044) 528-53-85
  • Прийти на особистий прийом юриста за адресою м.Київ, вул.Предславинська, 43/2. Телефон для попереднього запису +38 (044) 528-53-85

Чекаємо на ваші звернення, дзвінки та листи! Результатом нашої спільної роботи має стати не тільки велика кількість вирішених питань конкретних людей, але і  конкретні дії в РОЗБУДОВІ правової держави!