Юні вихованці спортивного клубу на Одещині отримали нове екіпірування та інвентар

| Спорт
Юні вихованці спортивного клубу на Одещині отримали нове екіпірування та інвентар
В умовах військового стану, коли всі можливості держави та місцевих органів влади спрямовані на підтримку обороноздатності країни, не можна забувати про підростаюче покоління.

Юні хлопці та дівчата мають знаходитись осторонь жахів сьогодення, продовжуючи в міру можливостей навчатися, спілкуватися, оздоровлюватися, займатися спортом тощо.

Громадська організація «Розбудова» одночасно з масштабною програмою по підтримці Збройних сил України продовжує турбуватися про наше майбутнє. Так, юним вихованцям спортивного гуртка «Самбо – Дзюдо», що розташований у Коноплянському ліцеї Березівського району Одеської області, був переданий двадцять один комплект форми для занять боротьбою. Також було передано тренувальну борцовську резину, а днями буде доставлено гімнастичні мати.

Розповідає керівник гуртка Володимир Сліпченко: «Нову форму вручили дітям в присутності батьків та директора ліцею. Дякую громадській організації «Розбудова», яка придбала та передала нам новеньку форму та інвентар, а також нашому другу, відомому спортсмену Івану Васильчуку. Ця допомога для нас дуже актуальна, особливо в теперішній час. Матеріальний стан батьків в селі завжди був не на високому рівні, а в умовах війни він став ще гіршим. Проблеми з роботою, є такі, що на війні. Днями поховали одного з батьків нашого вихованця...

Надана «Розбудовою» допомога значно покращить  наші перспективи в напрямку Дзюдо.  Ми вже робили перші «проби пера» на відкритому турнірі в Хмельницькому, а на початку листопада виступили на престижних міжнародних змаганнях в польському місті Закопана. Є призові місця! Будемо і дали продовжувати працювати з дітьми, підвищувати спортивну майстерність та виховувати їх справжніми громадянами та патріотами України».

ГО Розбудова

ГО «Розбудова» має величезний досвід реалізації масштабних проектів, максимально ефективно використовуючи кошти партнерів та донорів.

Приєднуйтесь до нас, зробимо разом Україну кращою!


ПІДТРИМАТИ
Розбудова - Побудуємо житло для військових