Вимушені переселенці продовжують отримувати допомогу

| Війна 2022
Вимушені переселенці продовжують отримувати допомогу

«Гуртуємось і працюємо», — під таким девізом вже п'ятий місяць проводить роботу гуманітарний штаб ГО «Розбудова». З перших днів війни наша громадська організація надає матеріально-технічну підтримку медичним, реабілітаційним та гуманітарним місіям в Україні, а також силами своїх волонтерів допомагає вимушеним переселенцям.

Щоденно харчові набори, медикаменти, засоби гігієни та догляду за дітьми отримують сотні людей, які були вимушені залишити улюблені домівки та знайшли прихисток у більш спокійних регіонах України. Загалом за три весняних місяці ГО «Розбудова» було закуплено вищевказаних товарів на суму близько 23 мільйонів гривень, а конкретну допомогу отримали десятки тисяч українців у різних регіонах країни.

Задля оптимізації надання допомоги, ГО «Розбудова» зосередила зусилля на закупівлі товарів першої необхідності та їхньої доставки великовантажним транспортом до місць компактного проживання переселенців. А вже безпосередньо роздачою гуманітарної допомоги кінцевим споживачам займаються наші партнерські благодійні організації – БФ «Дарунок любові», БФ «Руки милості», БФ «Територія добра» та інші.

ГО Розбудова

ГО «Розбудова» має величезний досвід реалізації масштабних проектів, максимально ефективно використовуючи кошти партнерів та донорів.

Приєднуйтесь до нас, зробимо разом Україну кращою!


ПІДТРИМАТИ
Розбудова - Побудуємо житло для військових