Вихованці харківського СК «Пересвіт» отримали продовольчі набори

| Війна 2022
Вихованці харківського СК «Пересвіт» отримали продовольчі набори

З початком бойових дій спорт та здоровий спосіб життя стали другорядними. Коли країна бореться за свою незалежність, а мільйони її громадян шукають безпечні місця та нові способи існування, всі інше стає менш важливим. Правильно це, чи ні, питання філософське, але проза життя диктує свої вимоги і до них потрібно підлаштовуватися.

Не дивлячись на небезпеку на місцях в регіонах залишаються спортсмени-активісти, які продовжують займатися улюбленою справою. Громадська організація «Розбудова» відгукнулася на прохання спортсменів, надавши важливу в такий непростий час допомогу.

Підтримку на суму 10000 гривень отримав клуб «Пересвіт» із Харкова. Базується він на славнозвісній Салтівці, яка в останні місяці не сходить зі стрічок новин через постійні обстріли. До війни близько 500 дітей займалися в клубі гімнастикою, самбо та іншими видами спорту, отримували всебічний розвиток та цікаво проводили дозвілля. У цей скрутний час близько 30 сім'ям юних спортсменів та спортсменок, які найбільше потребують допомоги, було роздано продуктові набори.

Із таких здавалося невеличких справ та слів підтримки і складається сьогодення. Разом подолаємо всі незгоди, а потім разом розбудуємо нову – вільну, сильну, незалежну – Україну!

 

ГО Розбудова

ГО «Розбудова» має величезний досвід реалізації масштабних проектів, максимально ефективно використовуючи кошти партнерів та донорів.

Приєднуйтесь до нас, зробимо разом Україну кращою!


ПІДТРИМАТИ
Розбудова - Побудуємо житло для військових