Віталій Кличко знову отримав довіру киян

| Інші новини
Віталій Кличко знову отримав довіру киян
Місцеві вибори, які пройшли в Україні 26 жовтня, стали своєрідною оцінкою громадськістю місцевих політиків, і перш за все мерів українських міст. Найзапекліша боротьба була за крісло мера столиці – міста Києва.

На цю посаду претендували відомі політики, які багато чого обіцяли киянам. Але більшість киян надала перевагу діючому меру – Віталію Кличку. Вже в першому турі він набрав більше 50% голосів. Його найближчий суперник і колишній мер Києва Олександр Попов поступився більше ніж у п’ять разів, не набравши і 10% голосів. Не допомогло йому і постійне нагадувння киянам, що при його мерстві у Києві відбулися матчі Євро-2012.

Але, як відомо, Євро-2012 не було персональною заслугою ні Олександра Попова, ані всієї тодішньої влади Києва. Та й цікавлять зараз простих киян у неспокійний «масочно-карантинний» період більше не великі стадіони і масштабні спортивні змагання світового рівня, а те, щоби біля будинків були спортивні й дитячі майданчики. Щоб діти могли безпечно займатися фізкультурою та спортом, щоб були повноцінні зелені зони в районах нової забудови. Щоб було здорове виховання дітей та можливості для цього...

Коли мером Києва був Олександр Попов, кияни не пригадують, щоб у місті масово будувалися й облаштовувались зелені зони та спортивні майданчики. Після того, як мером став Віталій Кличко, почалися позитивні зміни щодо створення спортивної інфраструктури та інфраструктури дозвілля й активного відпочинку для дітей та юнацтва. З’являються численні спортивні та дитячі майданчики. Їх ще мало в масштабах столиці, але позитивні тенденції помітні.

Разом з тим облаштовуються також зелені зони, парки та сквери. Свою частину в цю важливу роботу вносить і Громадська організація «Розбудова», яка облаштувала зелену зону та дитячий майданчик на вулиці Столєтова у Голосіївському районі. І дуже важливо, що таким ініціативам громадськості сприяє керівництво міста Києва і особисто мер Віталій Кличко. Є сподівання, що він і надалі буде виконувати свої обов’язки, дбаючи перш за все про киян та їх насущні потреби.

Тетяна Павленко