У квартеті найсильніших, або нова звитяга ФК «Факел»

| Спорт
У квартеті найсильніших, або нова звитяга ФК «Факел»

Підійшов до завершення чемпіонат Києво-Святошинського району з футболу 2018 року серед команд вищої ліги.

Добрий партнер ГО «Розбудова» – футбольний клуб «Факел» із Гостомеля – цього року як переможець першої ліги дебютував у вищій лізі. І зробив це напрочуд вдало, показавши притаманну звитягу та натхнення, помножені на майстерність і тренерську мудрість. У підсумку дружній нам «Факел», допомогу якому ми надаємо впродовж останніх трьох сезонів, фінішував на почесній четвертій сходинці. У 18 проведених матчах гостомельці 9 разів перемогли, ще 3 рази зіграли внічию та 6 разів поступилися. Різниця м’ячів 44:41. Відзначимо, що перші три сходинки посіли ФК «Джуніорс-СБ», СК «Софія» (Софіївська Борщагівка) та ФК «Гостинний Двір» (Вишневе).

У грудні у Гостомелі відбудеться урочиста церемонія вшанування «Факела», де подарунками будуть відзначені гравці та тренери команди.

Також приємні подарунки чекають на юних вихованців футбольної школи Гостомелю, а це більше 70 дітей віком від 4 до 14 років. Всі вони наполегливо тренувалися впродовж року, підвищували майстерність та показували гідні результати. До речі, команди кількох вікових груп ФК «Гостомель» гратимуть у зимовій першості Києва.

ГО «Розбудова» вітає ФК «Факел» із завершенням футбольного року. Ми і надалі будемо підтримували дитячий, аматорський футбол та ініціативи щодо гуртування людей навколо спорту та здорового способу життя.

ГО "Розбудова"