У Карлових Варах українські діти відсвяткували Великдень

| Війна 2022
У Карлових Варах українські діти відсвяткували Великдень

Великдень не даремно називають найсвітлішим святом у році. Ми з нетерпінням і трепетом чекаємо цей день: хтось, щоб закінчити сорокаденний піст, хтось поласувати традиційною випічкою, хтось, щоб прикрасити пасхальні яйця і почути довгоочікуване «Христос Воскрес!».

Розв’язана Росією війна для більшості українців унеможливила святкування Великодня в традиційному сімейному колі. Цього світлого дня не хочеться згадувати про жахіття, які на нашу землю принесли вороги. Але і в цій складні ситуації, коли мільйони співгромадян були змушені залишити країну, ми знаходимо можливість бути разом. Бодай на кілька годин, щоб подивитися один одному в очі, аби сказати такі потрібні слова підтримки.

Громадська організація «Розбудова» з нагоди Великодня в чеському місті Карлови Вари організувала свято для дітей-переселенців із України. Близько ста дітлахів зібралися в місцевому культурному центрі, де отримали безліч емоцій: впродовж двох годин їх розважали професійні аніматори, причому програма була актуалізована безпосередньо під Великдень, відбулись ігри, конкурси, дитяча дискотека. Опісля святкового марафону без уваги в вигляді подарунків, в тому числі і солодких, не залишився жоден із маленьких гостей. Діти та їхні батьки, які за цим уважно спостерігали, були в захваті та ледь стримували емоції.

Нагадаємо, це вже другий культурно-розважальний захід в Чехії для українців-переселенців, який з початку війни організувала ГО «Розбудова». Перший відбувся 3-го квітня в Празі

ГО Розбудова