Турнірні успіхи футбольного клубу «Факел»

| Спорт
Турнірні успіхи футбольного клубу «Факел»
В останні роки професійний футбол України не може похвастатися успіхами. Наш чемпіонат залишають найсильніші гравці, зменшується кількість клубів та глядачів на трибунах…

Проте інша справа в аматорському футболі, який, власне, і є рушієм спорту за здоров’я серед населення, а також гарною площадкою для старту в майбутньому професійних футболістів. Тут є зрушення на краще! Візьмемо приклад Гостомеля, що під Києвом, який схожий на справжню футбольну оазу. Ще б пак, у невеличкому селищі є три футбольні команди, а також дитячо-юнацька секція. Розуміючи, наскільки важливо розвивати спорт у регіонах, піклуватися про підростаюче покоління, ГО «Розбудова» надає допомогу дорослій команді ФК «Факел», яка виступає у першості Києво-Святошинського району, а також клубній футбольній школі.

Більше про футбольне життя Гостомелю та завдання, яке ставить перед собою ФК «Факел», розповів один із його засновників Сергій Коморний.

- Гостомель завжди був футбольним осередком, команди з різним успіхом виступали у районних чи обласних турнірах. Але кілька років відбулась зміна поколінь, молоді було мало, а ветерани через об’єктивні причини вже не могли показувати гідний рівень. Команда розкололася на дві, згодом з’явилася ще одна… Те, що відбувається зараз, інакше ніж відродженням футболу у селищі назвати не можу. За три матчі до фінішу чемпіонату Києво-Святошинського району ФК «Факел» йде на першому місці, в останньому турі здолавши головного конкурента «Локомотив» із Вишневого 5:2! Є мета перемогти в турнірі та наступного сезону виступати у вищій лізі району.

Усі ці плани було б важко здійснити без підтримки наших друзів з ГО «Розбудова» та її керівника Віктора Журавльова. Із самого початку створення клубу ми були забезпечені екіпіруванням, мали можливості для проведення турнірів. І ось, коли ФК «Факел» став на ноги, відчув смак перемог, наші друзі також поруч. Нещодавно клуб отримав партію з 20 комплектів футбольної форми, це футболки, труси, гетри), в тому числі два воротарських набори з рукавичками. А за перемогу у надважливій грі над «Локомотивом» отримали додаткову підтримку для розвитку інфраструктури. Така увага з боку «Розбудови» надає нашим футболістам та тренерам натхнення та енергії, всі ми з оптимізмом дивимося в майбутнє.Також у селищі було засновано дитячо-юнацьку футбольну секцію, в якій вже зараз у шести вікових категорія навчаються близько 80 дітей. Для потреб школи ГО «Розбудова» виділила інвентар для тренувань та футбольні м’ячі. Хочу щиро подякувати за таку допомогу та принагідно запросити на наші футбольні матчі. До речі, найближчим часом проведемо фотосесію команди у новій футбольній формі. Кольорами вона схожа на ту, яка в «Баварії». Тож є на кого рівнятися, гостомельська футбольна машина набирає хід!

 

Прес-служба ГО «Розбудова»