Три місяці допомоги переселенцям: сотні тон, тисячі отримувачів, мільйони гривень…

| Війна 2022
Три місяці допомоги переселенцям: сотні тон, тисячі отримувачів, мільйони гривень…

З перших днів військових дій російської армії на території України громадська організація «Розбудова» почала надавати допомогу постраждалим та внутрішньо-переміщеним особам.

Щоденно харчові набори, медикаменти, засоби гігієни та догляду за дітьми отримують сотні людей, які були вимушені залишити улюблені домівки та знайшли прихисток у більш спокійних регіонах України. Задля оптимізації надання допомоги, ГО «Розбудова» зосередила зусилля на закупівлі товарів першої необхідності та їхньої доставки великовантажним транспортом до місць компактного проживання переселенців. А вже безпосередньо роздачею гуманітарної допомоги кінцевим споживачам займаються наші партнерські благодійні організації – БФ «Дарунок любові», БФ «Руки милості», БФ «Територія добра» та інші.

Загалом за три весняних місяці ГО «Розбудова» було закуплено вищевказаних товарів на суму близько 20 мільйонів гривень, а конкретну допомогу отримали десятки тисяч українців у різних регіонах країни.

Маємо можливості та бажання продовжувати надавати допомогу переселенцям, а також мешканцям, міста та селища яких були зачеплені військовими діями і де інфраструктура лише починає відновлюватися. 

ГО Розбудова