Театральний сезон чекає на відкриття!

| Культура
Театральний сезон чекає на відкриття!

Відходить у минуле карантин і його обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу. Шанувальники театрального мистецтва чекають на відкриття театрального сезону по всій Україні. Режисери й актори українських театрів підготували цілу низку нових вистав.

Відновив показ вистав Луганський український музично-драматичний театр. 79-й театральний сезон продовжився з символічної для трупи постановки – «Наталки Полтавки». Саме з цієї вистави театр почав свою роботу кілька років тому у Сєвєродонецьку після вимушеної евакуації з окупованого Луганська. Проте карантинні обмеження ще позначаються на роботі театру: відповідно до вимог МОЗ соціальна дистанція між людьми у глядацькій залі має бути до п’яти метрів, тож продано квитків лише на вісім десятків місць – четверту частину приміщення.

Театр імені Івана Франка повинен був 7 квітня давати прем’єру вистави «Вкрадене щастя». Карантин цьому завадив. Тож колектив театру чекає відновлення показів з цією виставою і так фактично розпочне перерваний коронавірусом театральний сезон.

Відновлюється театральне життя й в інших країнах. Почали давати вистави театри Грузії, глядачі там в межах театру повинні знаходитися в масках. Такі обмеження очікують і в деяких українських театрах, де важко досягти унормованої соціальної дістанції. Але це зовсім не завадить тим, хто любить театральне мистецтво і відвідує театри, щоб насолоджуватися виставою та грою акторів.

Сподіваємось, українські театральні колективи вимушену перерву у своїй роботі використали, щоб підняти рівень творчості та акторської майстерності.

Тетяна ПАВЛЕНКО