Театр імені Івана Франка відкрив театральний сезон

| Культура
Театр імені Івана Франка відкрив театральний сезон
Виставою «Украдене щастя» 1 липня розпочався театральний сезон у державному театрі ім. Івана Франка. Він відкрився після вимушеної перерви, зумовленої карантином.

Вистави проходять із дотриманням всіх епідеміологічних норм. Між посадочними місцями витримана соціальна дистанція, а покази розподілять на кілька днів, щоб у глядацькій залі не знаходилося надто багато людей. Від глядачів чекають одягнутих масок і адекватного сприйняття правил безпеки.

Творчий колектив театру ім. Івана Франка чекає глядачів, у тому числі й тих, хто придбав квитки на квітневі вистави, які внаслідок карантину були скасовані. 1 липня виставу подивились глядачі, які мали квітки на 9 квітня; 2 липня – відповідно ті, хто не зміг відвідати театр 10 квітня, і так далі. На сайті театру опублікований графік перенесених вистав.

Вимушена перерва у творчій діяльності не призвела до припинення творчого процесу театру ім. Франка. Театр зміг підтримувати зв’язки зі своїми шанувальниками, показуючи вистави онлайн. Але зараз театральне мистецтво України і провідний творчий колектив повернулися до майже звичайного режиму роботи.

Чекають нових вистав від театру також діти й молодь. Для дітей важлива присутність на виставі. Перегляд тих чи інших вистав онлайн або по телевізору не дає такого відчуття близькості до високого театрального мистецтва, як безпосередня присутність у театрі.

Тетяна ПАВЛЕНКО