Така потрібна підтримка мешканцям Гостомеля

| Війна 2022
Така потрібна підтримка мешканцям Гостомеля
1 квітня можна сміливо назвати другим днем народження Гостомеля. Понад місяць тривала окупація мальовничого селища та навколишніх  сіл, об'єднаних в Гостомельську ОТГ, понад місяць російські війська та найманці вбивали та катували мешканців, знищували інфраструктуру, мародерствували.

Врешті, неймовірними зусиллями Збройними силами України та іншими підрозділами сил оборони Гостомель було звільнено, а президент України Володимир Зеленський надав Гостомелю почесне звання «Місто-Герой».

З тих жахливих днів пройшло півтора місяця, життя, нехай неквапливо, до Гостомеля повертається. Депутат Гостомельської селищної ради Сергій Коморний щоденно займається проблемами рідного регіону, допомагає людям отримували адресну допомогу. Зокрема, громадська організація «Розбудова» на 80000 гривень закупила продукти та інші найнеобхідніші речі, які за допомогою Сергія Коморного були роздані гостомельцям. Зокрема: картопля, мука, крупи (рис, гречка), цукор, вермешель, м'ясні продукти, консерви, печиво та цукерки, яблука, дитяче харчування, засоби гігієни та інше.

«Від усіх мешканців Гостомеля дякую «Розбудові» та Віктору Журавльову за таку важливу підтримку, - розповів Сергій Коморний. - Ця допомога була придбана в перших числах квітня та була дуже доречною для людей, які з 24 лютого по 1 квітня знаходилися в окупації. Вони пережили всі жахи, які принесли на нашу землю рашисти. Тож саме в перші дні після звільнення ОТГ харчові продукти від «Розбудови» були дуже доречні. Що в Гостомелі зараз? Життя поступово повертається. З 25 тисяч громадян зараз мешкають близько 5000. У 95% домівок відновили постачання електрики та газу. Є проблеми з водою, але поступово і її вирішуємо. Прибрали вулиці від  знищених авто та повалених дерев. Більш серйозна проблема - відремонтувати школу та садочок, придбати техніку для комунальних служб. Сподіваємося на підтримку держави, або гранти з-за кордону. Самотужки нам такі масштабні роботи виконати буде дуже важко».

ГО Розбудова