Свято з театром! ГО «Розбудова» приготувала новорічні подарунки для маленьких киян

| Культура
Свято з театром! ГО «Розбудова» приготувала новорічні подарунки для маленьких киян

Кожен день грудня невпинно наближає нас до улюблених з дитинства новорічних свят! Вулиці міст наряджаються яскравими прикрасами та вогнями, встановлюються ялинки, а дітлахи відраховують дні та години до казкової ночі. В яку, як відомо, здійснюються всі бажання.

Громадська організація «Розбудова» долучається до новорічно-різдвяних святкувань, даруючи дітям квитки на театральні вистави. Не стануть виключенням і прийдешні свята, і вони неодмінно запам’ятаються маленьким глядачам.

250 дітей та батьків, переважно це діти з малозабезпечених сімей, діти-переселенці та сироти, отримають від ГО «Розбудова» квитки на виставу «Попелюшка» в столичному Національному театрі імені Івана Франка. Відбудеться вона 1 січня 2022 року о 13:00 на великій сцені. А до квитків та гарного настрою всім відвідувачам буде вручено солодкі подарунки.

Відзначимо, що подібна новорічно-культурна акція для юних глядачів за ініціативи голови ГО «Розбудова» Віктора Журавльова відбувається вже восьмий рік поспіль. Сприяння в організації заходу надає народний артист України, режисер театру ім.І.Франка Дмитро Чирипюк.

Інформація про виставу

«Попелюшка»                      

В основі вистави "Попелюшка", що її представляє театр - одна з найвідоміших казок світу, до якої зверталися, починаючи з XVII століття, казкарі Шарль Перо, брати Грімм та інші. Постановочна група театру на чолі з режисером Катериною Чепурою використала у своїй роботі одну з найпопулярніших версій - кіносценарій Євгена Шварца. Особливої казкової чарівності, прозорості та театральності додала музика Вікторії Васалатій, яка є однією з виконавиць ролі Попелюшки.

Для авторів вистави було принциповим аби всі ролі: від злої, проте такої кумедної Мачухи, сестер-нечепур і до самого Короля виконували молоді актори, які з легкістю та артистизмом перетворюються на казкових персонажів, насичують давню історію дівчинки-сирітки юнацьким запалом та наближують події до нас.

Для тих, хто, можливо, ще не встиг прочитати цю казку, нагадаємо її фабулу: після смерті матері батько дівчинки одружився з жінкою, яка мала двох дочок. Проте, чоловік і не міг уявити, що на цьому щасливе життя його дочки закінчиться. Зла Мачуха із своїми рідними доньками перетворила дівчинку у свою служницю. Оскільки дівчинка весь час мала поратися на кухні біля вогню, то забулося її справжнє ім`я, її назвали Попелюшкою…

Одного разу всі збиралися на бал до Короля. Попелюшка також мріяла побувати на святі, проте ані сукні, ані черевичок в неї не було. Крім того Мачуха наказала переробити дуже багато справ... Раптом з`явилася чарівна Фея, яка знала Попелюшку, знала її доброту, легку вдачу, щире серце. Фея зробила неможливе - спорядила Попелюшку на бал і головне - подарувала кришталеві черевички... саме вони допомогли Попелюшці знайти своє щастя.

ГО Розбудова