Сучасне українське кіно показали дітям-переселенцям у Празі

| Війна 2022
Сучасне українське кіно показали дітям-переселенцям у Празі

Черговий захід, вже четвертий за ліком, влаштовує Громадська організація «Розбудова» спільно з Czech Ukrainian Society of Open Support для підтримки дітей-переселенців з України у столиці Чехії Празі.

Цими вихідними дітлахів та їхніх батьків запросили на перегляд анімаційного фільму-фентезі «Микита Кожум’яка». Що цікаво, сам показ відбувся в одному з культових кінотеатрів Праги Kino Lucerna, де проводяться багато важливих культурно-розважальних заходів. Всього на показ прийшло близько 500 українців, які задля безпеки після вторгнення російських військ вимушені були залишити рідну країну. Окрім перегляду фільму наші співвітчизники могли поласуватися в кафе смачними напоями та невимушено поспілкуватися про облаштування життя у новій країні.

Громадська організація «Розбудова» робить підтримку переселенців одним із головних напрямків своєї діяльності. Нагадаємо, в Україні тисячі людей з різних регіонів на постійній основі отримують від наших волонтерів продовольчі набори, засоби гігієни, одяг. А в Чехії раз на кілька тижнів для переселенців проводяться культурно-розважальні заходи.

ГО Розбудова

ГО «Розбудова» має величезний досвід реалізації масштабних проектів, максимально ефективно використовуючи кошти партнерів та донорів.

Приєднуйтесь до нас, зробимо разом Україну кращою!


ПІДТРИМАТИ
Розбудова - Побудуємо житло для військових