Сміттєві контейнерні майданчики в Бучі – найкрасивіші в Україні!

| Екологія
Сміттєві контейнерні майданчики в Бучі – найкрасивіші в Україні!

З розвитком місцевого самоврядування все більш сучасного вигляду набувають розташовані біля житлових будинків контейнерні майданчики для збору твердих побутових відходів. Відтепер на місці одного чи кількох сміттєвих баків встановлюються малі архітектурні форми, де під навісом, на зачиненій території, розміщуються баки для побутового сміття.

Одним із лідерів у даному напрямку є місто Буча, де кілька років тому оператором з вивозу сміття було визнано компанію ТОВ «Крамар ЕКО». За ці роки завдяки плідній співпраці міста, оператора та за підтримки місцевих жителів було зроблено суттєвий крок уперед в упорядкуванні прибудинкових територій, а ті житлові квартали, де встановлені контейнері майданчики, виглядають набагато охайнішими та привабливішими.

У серпні 2020 року оператор з вивозу сміття ТОВ «Крамар ЕКО» встановило в Бучі перший контейнерний майданчик для збору сміття: в ньому баки для збору побутового сміття, бак для роздільного сміття (папір, скло, пластик), урна для батарейок і елементів живлення, а також контейнер для негабаритного сміття (будівельне сміття, вікна, двері, побутова техніка та інше) ємністю 15 кубічних метрів.

Сам майданчик обладнаний системою відеоспостереження, а доступ до нього можливий за спеціальною карткою, яку можна отримати уклавши з компанією договір на вивіз сміття. Також доступ на майданчик можна здійснити за допомогою мобільного додатку та завантаженого в нього QR-коду. На додачу до цього «Крамар ЕКО» впровадив нову систему обліку абонентів, тепер сплатити за послуги можна не виходячи з дому, зробивши в «один клік» онлайн платіж.

Станом на сьогодні в Бучі встановлені п’ять сучасних контейнерних майданчиків, а всього «Крамар ЕКО» планує збільшити їхню кількість до тридцяти.

За оцінками вітчизняних фахівців по поводженню з відходами, наразі комплексний проект «Крамар ЕКО» в місті Буча по облаштуванню майданчиків для збору сміття не має аналогів та є найбільш прогресивним в Україні.