СЛУГА НАРОДУ, вже не смішно, вже НЕБЕЗПЕЧНО!

| Екологія
СЛУГА НАРОДУ, вже не смішно, вже НЕБЕЗПЕЧНО!

«Команда Слуги Народу в дії!»

Саме під таким заголовком до нас потрапила новина, яка була опублікована на офіційній сторінці Фейсбук @sluganarodu.bc від політичної партії «Слуга народу» Білої Церкви.

З назви можна зрозуміти, що команда щось дуже гарне зробила для білоцерківчан і вирішила відзвітувати результатами. Допис сповнений схвальних епітетів у бік начальника відділу поліції Білоцерківського районного управління поліції Михайла Пелеха за охорону об’єкту та за оперативне розслідування кримінального провадження.

Мова у дописі далі йде про ємності із небезпечними речовинами, які довгий час були покинуті напризволяще на території Білоцерківського аеродрому. Вони були завезені туди та залишені на покинутому складі. Аж нарешті, як звітують слуги народу, відходи будуть тепер вивезені, а територія аеродрому більше не буде нести небезпеки для білоцерківчан.

 

Отже, судячи по тексту та фотографіям, зрозуміло, що небезпечні відходи з території аеродрому почали вивозити. Вдалося залучити компанію, яка взяла на себе відповідальність щодо вивезення та зберігання цих шкідливих відходів. Відомо, що такого роду діяльністю із небезпечними відходами повинна займатися спеціалізована компанія. Вибір «Слуг народу» та начальника відділу поліції Білоцерківського району Пелеха припав на підприємство ТОВ «Сучасний центр утилізації». Саме воно і було залучене до вивозу виявлених небезпечних відходів.

А тепер – найцікавіше. В традиціях ГО «Розбудова» – не тільки читати, а й аналізувати та перевіряти інформацію.

Отже, ТОВ «Сучасний центр утилізації». Ми запросили у автора допису реквізити цього підприємства, якому вони доручили вивезення відходів. Відповіді, на жаль, не отримали. Хоча варто відзначити, що ці ж автори активно реагують на усі коментарі під дописом. Але ми впевненні, що йдеться саме про сумнозвісне ТОВ «Сучасний центр утилізації» (ЄДРПОУ 38962363).

Це підприємство проходить по кримінальній справі № 12020110030003695, де в обґрунтуванні зазначено, що у провадженні слідчого відділу Білоцерківського ВП ГУ НП у Київській області перебувають матеріали досудового розслідування за фактом забруднення земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 224-а. Слідством було встановлено, що ТОВ «Сучасний центр утилізації», код ЄРДПОУ 38962363, яке розміщується за адресою: м. Київ, вул. Червоноармійська, 13/1, офіс 508, орендувало приміщення на вулиці Гайок, 224-а у Білій Церкві. Поки слідство триває, ми не можемо сповіщати, хто завіз ті небезпечні відходи у Білу Церкву. Але здогадуємось, що саме ТОВ «Сучасний центр утилізації».

Згадали і діяльність ТОВ «Сучасний центр утилізації» (38962363) й у Черкасах, де просто неба були залишені небезпечні відходи. Складається якась нездорова асоціативна тенденція... Проте історія у Черкасах – то тема вже іншого кримінального провадження.

Цікаво, що фактична адреса провадження господарської діяльності цього ТОВ «Сучасний центр утилізації» (38962363) вказана у Вінницькій області, с. Уладівка, вул. Шкільна, 66. І ніяк не Полтава, як вказувалося у дописі. Тож, судячи з цього повідомлення «Слуг народу», готуватися до нових проблем із забрудненням довкілля потрібно саме Вам, полтавчани. Адже є дуже велика вірогідність, що прямо зараз десь на Полтавщині організовується безгосподарський склад небезпечних відходів з білоцерківського аеродрому, за який у подальшому виборці слуг з Полтавщини заплатять не тільки грошима, а й власним здоров’ям.

Громадська організація «Розбудова» оцінює події максимально неупереджено, незважаючи на політичні настрої в країні. Але те, що відбувається останнім часом, вже не залишає можливості зволікати, якщо навіть не зважати на той факт, що правляча партія «Слуг народу» в деяких моментах, так назвемо, «недосвідчена». Але чим далі, тим більше це вже не кричуща некомпетентність і навіть небезпечна шкідливість. Бо йдеться, насамперед, про долю та здоров’я людей, їхніх виборців.

Наразі вже можемо чітко констатувати: на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, відповідно до Ліцензійного реєстру (поводження з небезпечними відходами) від 01.04.2021 року вказано, що підприємству ТОВ «Сучасний центр утилізації» (38962363) анульовано ліцензію на право збирання і зберігання небезпечних відходів.

ГО "Розбудова"