СК «Борець» із Кропивницького допомагає переселенцям та влаштовує спортивні турніри

| Війна 2022
СК «Борець» із Кропивницького допомагає переселенцям та влаштовує спортивні турніри

Нинішнє літо на все життя запам’ятається українцям. Після вторгнення російських орків мільйони громадян залишили домівки, діти не відвідують дитячі садочки та школи, немає можливостей оздоровитися та цікаво провести час.

Спортивний клуб «Борець» у місті Кропивницький не лише турбується про своїх маленьких вихованців. На базі клубу було організовано прихисток для 57 біженців із східних та південних областей, які щоденно відчувають турботу та підтримку.

Громадська організація «Розбудова» радо вітає подібні ініціативи та надала СК «Борець» необхідну допомогу. 15000 гривень було виділено на закупівлю продуктів харчування та 5000 гривень на закупівлю подарунків для юних спортсменів. І не просто «за красиві очі»! Цими вихідними тренери школи влаштували спортивні змагання із цікавими вправами, учасники та переможці яких повернулися додому не з порожніми руками. Ось так, спільними зусиллями, у скрутний час даруємо гарний настрій, а з ним і надію на світле майбутнє!

ГО Розбудова

ГО «Розбудова» має величезний досвід реалізації масштабних проектів, максимально ефективно використовуючи кошти партнерів та донорів.

Приєднуйтесь до нас, зробимо разом Україну кращою!


ПІДТРИМАТИ
Розбудова - Побудуємо житло для військових