Семерак проти небезпечного полігону у Шостці

| Екологія
Семерак проти небезпечного полігону у Шостці
Міністр екології Остап Семерак підписав наказ №234 про залишення без розгляду заяви щодо отримання ліцензії на право провадження діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами підприємством ТОВ «ПО Свема», яке планувало провадити діяльність за адресою: місто Шостка, вул. Гагаріна, 1.

Загалом для відмови у розгляді заяви слугували відсутність у відомості про матеріально-технічну базу інформації про наявність вантажно-розвантажувальної техніки, відсутність можливості ідентифікувати матеріально-технічну базу, невідповідність переліку відходів, на які планується отримання ліцензії, до розділу А Жовтого переліку відходів та відсутність ряду дозвільних документів, у тому числі висновку ОВД.

Громадська організація «Розбудова» здійснила виїзд до полігону та підтверджує той факт, що за вищезазначеним місцем жодної діяльності або підготовки не ведеться, матеріально-технічна база відсутня.

Нагадаємо, що 25 червня на сайті ГО «Розбудова» було опубліковано розслідування (http://rozbudova.ua/ekstrene-povidomlennya/), де надаються докази щодо фальсифікації протоколу громадських слухань, що фактично є порушенням Кримінального кодексу України: ст. 358 – підроблення документів та їх використання.

ГО