Розвиваємо дитячий спорт

| Спорт
Розвиваємо дитячий спорт
Ще недавно, 15-20 років тому, батьки не знали, як «загнати» дітей додому. Діти, особливо хлопчики могли часами грати у дворі в футбол та інші спортивні ігри.

Однак зараз в містах України спостерігається парадоксальна ситуація. В нових кварталах живе багато дітей, є навіть побудовані спортивні майданчики і стадіони, а дітей на них не видно. Тепер у вільний час діти просиджують за комп’ютером або в соціальних мережах. У батьків зараз інша проблема – як відірвати дитину від гаджетів і вийти на свіже повітря й почати займатися спортом.

Адже сидіння за комп’ютером дуже негативно впливає на здоров’я дитини. Це вже відчувається по випускникам шкіл, яки «засіли за комп’ютери» 8-10 років тому. Однак зараз підростає покоління, яке почало «сидіти в комп’ютерах» і гаджетах раніше, ніж навіть навчилося грамоті. Іноді такі діти мають дуже слабке здоров’я внаслідок малорухливого способу життя.

Тому розвиток дитячого спорту стає першочерговим завданням по вихованню майбутнього покоління. Особливу увагу треба приділяти масовим видам спорту, таким як футбол. Це один з кращих видів спорту, який сприяє тому, щоб дитина розвивалась гармонійно, мала достатньо фізичних навантажень, більше часу займалася активним рухом.

Громадська організація «Розбудова» вважає, що дитячий спорт – це дуже важливо в сьогоднішньому вихованні дітей. Треба робити все, щоб прищепити підростаючому поколінню приклад здорового способу життя. ГО «Розбудова» робить все для підтримки дитячого спорту. Наприклад, у 2018 р. за власні кошти ГО «Розбудова» подарувала дітям наймолодшої групи, 7-8 річним хлопчакам дитячої футбольної школи клубу «Факел» в Гостомелі футбольну форму. Адже більшість сімей не такі заможні, щоб регулярно купувати дітям спортивний одяг.

Буде добре, якщо такі ініціативи з підтримки дитячого спорту стануть прикладом і для інших спонсорів. Як і те, що треба підтримати місцеві спортивні команди, які мають дитячі спортивні школи. Слави і зисків це не приносить, але важливо, щоб молодь і діти почали цікавитися не тільки футболом, а й іншими різновидами здорового життя. Як наслідок, діти відходять від гаджетів і майбутнє покоління росте більш гармонійно розвиненим.

 

Тетяна СОКОЛОВСЬКА