Розбудова на захисті інтересів держави

| Інші новини
Розбудова на захисті інтересів держави
Нещодавно у статті ГО «Розбудова» детально розкрила схему, в якій АТ «Укрзалізниця» через свої філії закуповує у фірм-прокладок піротехнічні вироби напряму з Росії.

Стаття http://rozbudova.ua/ukrzaliznychni-korupciyni-shemy-v-diyi/ і виходить, що кошти, які сплачуються за такі товари, йдуть на підтримку боєздатності агресора. Написавши статтю завчасно, ми були переконанні, що такі торги відмінять. Проте, судячи з усього, безкарність породжує нечувану цинічність, бо лише цим можна пояснити, що відбулося далі.

А далі було те, що тендер таки відбувся, і саме так, як ми і попереджали: в кваліфікації два претенденти – ТОВ «Деп Сіті» та ТОВ «Бурж-трейд». Тобто підприємства, пов’язані між собою реальними фактами:

  1. обидва підприємства зареєстровані за однією адресою – Україна, 61082, Харківська обл., місто Харків, проспект Московський, будинок 142;
  2.  засновник ТОВ «Бурж-трейд» Щербина Владислав Валерійович ще недавно був комерційним директором ТОВ «Деп Сіті».

В результаті «запеклої боротьби» всеодно отримує ТОВ «Бурж-трейд» з цінною 1 191 726,00 грн., а «Укрзалізниця» швиденько офіційно оголошує такий тендер таким, що відбувся, попри всі фальсифікації як самого дволикого Щербини, так і такого тендеру, незважаючи на пряме фінансування українською «Укрзалізницею» країни-агресора за цим тендером.

Громадська організація «Розбудова» офіційними зверненнями до правоохоронних органів вимагає провести перевірки відповідальних осіб АТ «Укрзалізниця» та вищевказаних підприємств щодо проведення кількох тендерів, які за всіма своїми ознаками є фіктивними.

З власних джерел ми отримали інформацію про те, що на цьому перелік неправомірних дій з боку АТ «Укрзалізниця» не завершився. Наразі проводимо додаткові розслідування та будемо інформувати громадськість про перебіг подій.

ГО "Розбудова"