Рік на зміни, або як змінилася територія на Столєтова, 56

| Інші новини
Рік на зміни, або як змінилася територія на Столєтова, 56

«Змінюючи себе, ми змінюємо  світ». Як виявилося, ця прописна істина працює і в зворотному напрямку, особливо якщо до її реалізації підійти максимально професіонально та відповідально.

В Інтернеті розміщено аерофотознімок території біля будинку по вулиці Столєтова, 56, датований весною 2019 року. Охайна територія, в центрі якої немає анічого, окрім прокладених доріжок та пустиря.

Лише рік знадобився ГО «Розбудова», яка відгукнувшись на прохання мешканців навколишніх будинків звела надсучасний дитячий спортивно-ігровий майданчик, а навколо нього – красень парк із десятками різних видів хвойних та декоративних дерев, сотнями кущів та охайним трав’яним газоном.

Зараз весна 2020 року, і лише подивіться, як до невпізнаваності змінилася територія! Ось так, змінюючи світ та середовище навколо нас, ми змінюємо і людей. Вони стають більш добрішими, частіше посміхаються та турбуються один про одного. Саме така атмосфера зараз на Столєтова, 56. Не вірите? Радо запрошуємо пересвідчитись особисто, чекаємо!

ГО Розбудова