Прем’єра «Країни чудес...», або до новорічних свят готуймося заздалегідь

| Культура
Прем’єра «Країни чудес...», або до новорічних свят готуймося заздалегідь

Що може бути прекрасніше новорічного настрою, який окрилює і буквально переповнює позитивними емоціями!

П’ятий рік поспіль ГО «Розбудова» дарує дітям казковій настрій та приємні подарунки до найулюбленішого та найдивовижнішого свята. У попередні роки новорічні вистави відбувались у центрі УТОГ та в колонній залі КМДА, тепер – вдруге поспіль – місцем зустрічі стає затишний та зручний Будинок мистецтв СБУ. Саме у ньому на новорічні канікули – з 23 грудня по 8 січня – відбудеться прем’єра яскравого шоу «КРАЇНА ЧУДЕС...» від відомого режисера, народного артиста України Дмитра Чирипюка.

Перш ніж зануритись в атмосферу елегантної новорічної казки, гості потрапляють на Різдвяний ярмарок, де їх гостинно зустрічають герої улюблених казок.

А перейнявшись створеною атмосферою, гості вже з нетерпінням чекають на головного героя, без якого Новий рік не може розпочатися. І ось Святий Миколай велично піднімається по східцях до нашого свята. А тим часом до Новорічної казки залишаються лічені хвилини…

Аліса вже не вірила у казки, аж поки одного ранку сама не потрапила до однієї з них...

Чеширський кіт, який ще вчора був звичайною іграшкою, оживає й розповідає дівчині про фантастичну, сповнену магії КРАЇНУ ЧУДЕС.

Але чим більше дітей перестають вірити у Диво, злі чари підступного Крампуса (тінь Санта Клауса) лише зростають. І тим могутнішою стає сила Крампуса. Завдяки своїм злим чарам Крампусу вдалося пробратися за мури КРАЇНИ ЧУДЕС, зачаклувати Санта Клауса і його помічників ельфів.

І тільки Аліса може врятувати КРАЇНУ ЧУДЕС та повернути дітям свято. Якщо знову повірить у Диво.

Герої вирушають у таємничий світ, де на них чекають небезпечні пригоди й неймовірні події. А допоможуть подолати всі перешкоди на шляху і врятувати від лихого Крампуса КРАЇНУ ЧУДЕС всі присутні в залі глядачі, адже під час вистави кожен стане учасником цієї захоплюючої історії!

У виставах приймають участь колективи та актори театрів Києва. Для виконання трюків задіяні сучасні технічні засоби та інші сюрпризи для глядачів. За традицією громадська організація «Розбудова» гостинно запросить на виставу дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та з сімей-переселенців.

ГО "Розбудова"