Полум’я перемоги! Наші друзі з ФК «Факел» святкують чемпіонство!

| Спорт
Полум’я перемоги! Наші друзі з ФК «Факел» святкують чемпіонство!

Наприкінці року свято прийшло до пристоличного Гостомелю - місцева команда «Факел» стала переможцем першості першої ліги Києво-Святошинського району!

Хлопці під керівництвом тренера Ігоря Вакуленка просто блискуче, немов на одному диханні, пройшли тривалу турнірну дистанцію, посіли почесне перше місце, на шість очок випередивши «Чайку-2» з Петропавлівської Борщагівки.

Громадська організація «Розбудова» в рамках підтримки масового і аматорського спорту, пропаганди здорового способу життя в останні роки надавала необхідну допомогу «Факелу», мотивуючи молодий і амбітний колектив на нові звершення. Тож по завершенню сезону приємно було зустрітися з командою на святковому вечері, подякувати за гарну гру та результат, разом порадіти врученню медалей найвищої проби та іншим призам.На урочистий захід завітав селищний голова Гостомелю Юрій Прилипко, подякувавши команді за звитяги на полі та чудову рекламу Гостомелю. Ігор Вакуленко відзвітувався за проведений сезон, вказав на сильні та слабкі сторони, необхідність посилили певні ігрові лінії. У «Факелі» є лідери, які були відзначені індивідуальними призами. Так, від голови Федерації футболу Києво-Святошинського району Валерія Чалого приз найкращому воротарю першої ліги КСРФФ отримав Ярослав Бурдений, найкращим захисником визнано Сергія Власенка, а приз найкращого бомбардира ліги отримав Сергій Дикий.Щиро подякували керівники та гравці «Факелу» своєму партнеру ГО «Розбудова». До речі, з нового сезону команда матиме нову форму, на який на грудях буде розміщений логотип «Розбудови». Ігор Вакуленко разом із гравцем «Факелу» та керівником дитячої футбольної школи смт.Гостомель Сергієм Коморним вручили голові ГО «Розбудова» Віктору Журавльову почесний диплом-подяку, а також золоту медаль. «Ваша заслуга в успіхах команди анітрохи не менша, ніж гравців та тренерів, ви вже є повноцінними членами нашого колективу», - наголосив Ігор Вакуленко. Представник ГО «Розбудова» Дмитро Шаповал розповів присутнім про діяльність «Розбудови», подарувавши до майбутнього музею «Факела» футболку збірної України з автографами видатних вітчизняних футболістів минулих років. ГО «Розбудова» вітає ФК «Факел» з перемогою і бажає не зупинятися на досягнутому, підвищитися в класі і в новому сезоні показувати гарні результати вже у вищій лізі.


Окрім підтримки аматорського клубу «Факел», необхідну допомогу ГО «Розбудова» надає гостомельській дитячій футбольній школі. «Школа нині працює в щоденному режимі, в нас вже майже сто хлопчаків у віці від 4 до 16 років. Це майбутня зміна, вже бачимо талановиту юнь, яка за кілька років зможе поповнити склад «Факелу». Маємо допомогу від «Розбудови» щодо закупівлі інвентарю та форми, вже плануємо спільні проекти на 2018 рік», - наголосив Сергій Коморний.ГО «Розбудова» і надалі займатиметься популяризацією спорту в Україні та залученням всіх верств населення до здорового способу життя.

Прес-служба ГО «Розбудова»

Прес-служба ГО «Розбудова»