Полторак: За два роки плануємо збудувати житло нового типу для понад 22 тис. контрактників

Полторак: За два роки плануємо збудувати житло нового типу для понад 22 тис. контрактників
Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що відомство вже будує військові містечка на 6 тис. осіб у Широкому Лані, на 2,5 тис. – у Черкаському і Гвардійському.
Міноборони України ухвалило остаточне рішення щодо виконання програми забезпечення військовослужбовців за контрактом житлом. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак у Facebook.

"Практично всі будинки, які сьогодні представлені верховному головнокомандувачу, будуть збудовані в бойових частинах, підрозділах, тобто в пунктах постійної дислокації. За два роки плануємо збудувати житло нового типу для понад 22 тис. контрактників", – написав він.

Міністр зазначив, що також проводять активну роботу для вирішення проблеми розміщення особового складу, який виходить із району проведення АТО.

"Уже будуються військові містечка на 6 тис. чоловік на Широкому Лані, Черкаському та Гвардійському по 2,5 тис. людей, в інших навчальних центрах. Там буде побудована інфраструктура для забезпечення якісного відновлення, навчання і відпочинку після виходу з району проведення АТО", – підкреслив він.

Полторак додав, що в інших навчальних центрах і на полігонах, де будуть проходити навчання українські військові, планують установити сучасні намети, які було сьогодні продемонстровано президентові України.

"У них комфортно і зручно відпочивати і готуватися до занять", – розповів він.


 


Президент України Петро Порошенко відвідав сьогодні Центральний спортивний комплекс Збройних сил України, де йому продемонстрували проекти гуртожитків для військових. Президент назвав "відновлення справедливості" створення комфортних умов для українських військовослужбовців за кошти, конфісковані в попереднього керівництва країни.

Джерело: http://gordonua.com