«ПО Свема» не припиняє шахраювати з громадською думкою

| Екологія
«ПО Свема» не припиняє шахраювати з громадською думкою

 

Повідомляємо про нову активізацію шахраїв: підприємство ТОВ «ПО Свема» (41247520) знову у злодійський спосіб намагається отримати ліцензію на право провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.

Нагадаємо,що це підприємство шляхом підроблення документів неодноразово подавало до профільного міністерства інформацію щодо оголошення про проведення громадських слухань; такі «слухання» кожного разу фабриковалися, а за їх «результатами» підроблювалися й протоколи «громадських слухань», на яких були «присутні» лише зацікавленні особи. Громадська організація «Розбудова» із власних перевірених джерел завчасно виявляла й повідомляла екс-міністра екології про ті фальсифікації. Остап Семерак підтверджував неможливість надання «Свемі» ліцензії.

Проте перечекавши виборчу гонку, ТОВ «ПО Свема» (41247520) зараз знову активізувалося в намаганні отримати бажану ліцензію.

Станом на 02.12.2019 року ГО «Розбудова» відстежила всі можливі процедури щодо проходженню ОВД і двічі цю інформацію перевірила по Сумській області, в результаті жодного згадування про плани проведення оцінки впливу на довкілля підприємством ТОВ «ПО Свема» (41247520) не згадується. А тому вирогідно вважати, що це підприємство знову подає до профільного міністерства черговий підроблений протокол громадських слухань. Проходження процедури ОВД для нових підприємств є обов’язковим та чітко регулюється законом. Однак ще раз підкреслюємо: підприємство ТОВ «ПО Свема» (41247520) не проходило і не проходить процедуру ОВД, натомість продовжуює подавати до міністерства сфальшований так званий «висновок екологічної експертизи», повністю передраний з висновку іншого підприємства, якому, в свою чергу, було анульовано ліцензію за порушення вимог ліцензійних умов. Тому існування навіть такого висновку викликає великий сумнів.

В свою чергу ГО «Розбудова» провела опитування місцевих мешканців. І всі одноголосно виступили категорично проти розташуваня такого підприємства, як «ПО Свема», на території міста Шостка. Більше того: населення налаштоване досить агресивно та радикально.

ГО «Розбудова» спрямовує розгорнуте звернення громадськості до нового профільного міністра Олексія Оржеля з вимого недопущення беззаконня.

Громадська організація «Розбудова» стоїть і буде стояти на захисті прав людини на здорове життя.

ГО