Плідна співпраця громадськості та Міністерства екології

| Екологія
Плідна співпраця громадськості та Міністерства екології
Громадська організація «Розбудова» з радістю повідомляє громадянам України про величезний прорив у сфері поводження з небезпечними відходами.

Сотні листів, десятки розслідувань у прагненнях жити в екологічно чистій державі не залишились непоміченими нашими можновладцями, які почали робити перші рішучі кроки.

Зараз ми можемо проінформувати, що наприкінці вересня - початку жовтня були анульовані ліцензії наступним підприємствам (копії наказів ГО «Розбудова» має у своєму розпорядженні):

ТОВ «Безпечні технології утилізації» (ЄДРПОУ 38513633) наказ № 362 від 28.09.2016р.,

http://www.rozbudova.kiev.ua/novini/304-utilizatsiya-vidkhodiv-litsenziyu-anulovano-pidpriemstvo-pratsyue

ТОВ «Сучасні екологічні інновації» (ЄДРПОУ 38510323) наказ  № 350 від 26.09.2016 р.,

http://www.rozbudova.kiev.ua/novini/268-go-rozbudova-vikrivae-kriminalnu-skhemu-minekologiji-u-vidachi-litsenzij

ТОВ «Мегаекопром» (ЄДРПОУ 38080412) наказ № 366 від 04.10.2016р. та

http://www.rozbudova.kiev.ua/novini/323-minekologiji-ne-khoche-vidpovidati-za-vidani-litsenziji

ТОВ « ЕКО-НОВА» (ЄДРПОУ 38541812) наказ № 367 від 06.10.2016р.

http://www.rozbudova.kiev.ua/novini/307-diyalnist-tov-eko-nova-chergovij-dokaz-koruptsiji-v-minekologiji

Приємно усвідомлювати, що аргументи ГО «Розбудова», активістів-екологів та інших небайдужих співвітчизників були почуті. Вся інформація, яка була надана нами для широкого розголосу та про яку змогли дізнатися громадяни України, знайшла своє підтвердження та відображення в роботі Комісії з позапланових перевірок при Міністерстві екології України. Багато роботи ще попереду, адже це лише чотири підприємства, котрі незаконними методами отримали ліцензії, з 299 взагалі існуючих ліцензіатів.

Більшість з вищевказаних підприємств протягом останніх двох років активно брали участь в державних закупівлях, що призвело до забруднення територій та  втрат з державного бюджету в розмірі понад 20 млн. гривень . Нижче наведений приклад, в якому вдалося запобігти розкраданню 4 282 620 грн. бюджетних коштів. Дана державна закупівля була завершена з визначеним переможцем, а саме -  ТОВ «Сучасні екологічні інновації» (ЄДРПОУ 38510323), та завдяки активній співпраці громади та Міністерства дані кошти вдалося зберегти.

ГО «Розбудова» продовжує всеукраїнський моніторинг підприємств та сподівається на подальшу плідну співпрацю з Міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семераком. Наразі, що нас не може не радувати, Міністр розділяє наші погляди на чисте майбутнє країни.

Нова команда очільника Міністерства екології  робить  рішучі кроки у реформуванні системи, на черзі оновлення чекають на  Громадську раду при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Свою кандидатуру для участі у відкритому конкурсі могли подати усі бажаючі. Разом із громадою сподіваємось на об’єктивність та чесність у процесі відбору кандидатів, маємо надію, що до складу оновленої ради не увійдуть комерційно зацікавлені особи та громадські організації, які обслуговуватимуть інтереси непорядних підприємств.

Прес-служба ГО «Розбудова»