Пікап Toyota Hilux на службі у прикордонників

| Війна 2022
Пікап Toyota Hilux на службі у прикордонників

Військова агресія Росія та безжалісність загарбників до всього українського поставили нові виклики перед нашою країною! Через вкрай напружені бойові дії значно зросла потреба силових структур у засобах пересування. Якщо точніше – у позашляховиках, які в умовах війни стали незамінними помічниками наших захисників.

Наприкінці березня наші воїни вибили російську армію з північних регіонів, врешті відносно мирним життям зажили Житомирська, Київська, Чернігівська області. Але небезпека повторного вторгнення залишається, тож потрібно готуватися вже зараз.

На північних кордонах щоденно та щоночно несуть службу українські прикордонники, для потреб яких від ГО «Розбудова» було передано сучасний позашляховик Toyota Hilux. Це потужне авто з високою підвіскою та зручним управлінням, придатне для пересування по пересіченій місцевості, на якому можна перевозити вантаж масою майже тону та тягнути буксир масою до 3 тон.

Прикордонники щиро зраділи подарунку від «Розбудови» та активно використовують нове авто у своїй нелегкій та відповідальній службі.

ГО Розбудова