Підтримуємо спорт в малих містах: Гостомельський «Факел»

| Спорт
Підтримуємо спорт в малих містах: Гостомельський «Факел»

На сьогоднішній день в Україні досить гостро стоїть питання розвитку спорту в невеликих містах. Особливо недостатньо уваги цьому приділяється в передмістях Києва.

Проте населення таких міст Київщини як Бориспіль, Вишгород, Буча, Гостомель стрімко зростає. Тут багато молоді й молодих сімей. Значна частина мешканців цих міст працює в Києві і їздить на роботу в столицю. В Києві ж молодь шукає і дозвілля.

Тому по суті всі міста Київщини – це «спальне передмістя» мегаполіса, і все культурне й суспільне життя мешканців цих міст зорієнтоване на Київ.

Однак важливо, щоб спорт розвивався і за місцем проживання молоді. І мають бути маяки – спортивні структури, які є взірцем і на які можна орієнтуватися. З бодай мінімальною спортивною базою і початковою підготовкою спортсменів та любителів спорту. Не повинно бути так, щоб мешканці міст навколо Києва навіть у спортивному дозвіллі орієнтувалися лише на столицю.

ГО «Розбудова» завжди розуміє важливість розвитку спорту в передмістях столиці. Тому ми й спонсоруємо футбольну команду «Факел» у Гостомелі. «Факел» в минулому році потрапив до четвірки найсильніших у вищій лізі чемпіонату Києво-Святошинського району.

Але треба, щоб і в інших малих містах типу Гостомеля було своє культурне й спортивне життя. Успіхи футболістів гостомельського «Факелу» в турнірах є взірцем для молоді не тільки Гостомеля, але й інших міст Київщини та передмість столиці, й навіть інших регіонів.

В ГО «Розбудова» розуміють, що це тільки початок. Щоб гостомельский «Факел» грав у загальноукраїнському чемпіонаті – ще працювати й працювати. Це – стратегічна мета.

Багато команд, які починали так, як гостомельський «Факел», на сьогоднішній день входять в еліту українського футболу.

Український футбол не може весь час робити ставку виключно на іноземних легіонерів. В Україні повинні бути власні талановиті футболісти, які можуть переходити з таких команд, як «Факел», у команди вищої ліги. Це має велике значення для розвитку українського спорту й українського футболу. Тому гостомельський «Факел» веде роботу серед талановитої спортивної молоді в місті. А це дуже важливо для українського спорту, і в першу чергу футболу.

Тетяна СОКОЛОВСЬКА